Na vítěze čeká dárkový balíček pivovaru Tambor. Tímto prosíme Aleše Fejfara, aby kontaktoval naši sportovní redakci na telefonu 724 790 412.

Průběžné pořadí

LIGA MISTRŮ (1. – 11. místo)
JC0060 Aleš Fejfar, Bartoušov 14 14
JC0032 Petra Kozáková, Libošovice 14 14
JC0014 Pavel Bodlák, Kopidlno 11 11
JC0049 Lukáš Drašar, Nová Ves n. Popelkou 11 11
JC0075 Josef Kotnik, Chyjice 11 11
JC0063 František Lachman, Jičín 11 11
JC0024 Vlastimil Svoboda, Milíčeves 11 11
JC0021 Pavel Svoboda, Milíčeves 11 11
JC0022 Miluše Svobodová, Milíčeves 11 11
JC0058 Vladimír Blíma, Hořice 8 8
JC0005 Otakar Fendrych, Brdo 8 8

EVROPSKÁ LIGA (12. – 24. místo)
JC0025 Tomáš Houška, Jičín 8 8
JC0019 Jaromír Jelínek, Jičín 8 8
JC0069 Pavlína Jónová, Chomutice 8 8
JC0078 Ondřej Krejčí, Nová Paka 8 8
JC0012 Jaroslav Odvárko, Jičín 8 8
JC0056 Dana Rozová, Hořice 8 8
JC0006 Lukáš Skrbek, Brdo 8 8
JC0044 Jaromír Styblík, Slatiny 8 8
JC0045 Kateřina Styblíková, Slatiny 8 8
JC0020 Vlastimil Sudek, Libuň 8 8
JC0039 Milan Šimek, Soběraz 8 8
JC0074 Karel Šulc, Lužany 8 8
JC0082 Bohumír Wagenknecht, Vidochov 8 8

SYNOT LIGA (25 – 37. místo)
JC0052 Martin Dejl, Louny 5 5
JC0051 Lenka Dejlová, Louny 5 5
JC0053 Iveta Dejlová, Jičín 5 5
JC0054 Helena Dejlová, Jičín 5 5
JC0048 Pavlína Drašarová, Nová Ves n. Popelkou 5 5
JC0062 Marek Fejfar, Bartoušov 5 5
JC0050 Jan Halčák, Jičín 5 5
JC0042 Kateřina Halčáková, Jičín 5 5
JC0040 Tereza Halčáková, Osenice 5 5
JC0026 Tomáš Houška ml., Jičín 5 5
JC0018 Hana Jedličková, Jičín 5 5
JC0065 Ondřej Jón, Chomutice 5 5
JC0068 Miloš Jón, Chomutice 5 5

II. LIGA (38. – 49. místo)
JC0072 Václav Kameník, Jičín 5 5
JC0077 Vojtěch Kazda, Vrchovina 5 5
JC0031 Vratislav Kozák, Libošovice 5 5
JC0046 Stanislav Kozák, Železnice 5 5
JC0029 Patrik Matouš, Jičín 5 5
JC0035 Michal Matura, Semily 5 5
JC0041 Zdeněk Munzar, Podoliby 5 5
JC0080 Marta Novotná, Hořice 5 5
JC0037 Pavel Ozdin, Osenice 5 5
JC0038 Tereza Ozdinová, Osenice 5 5
JC0073 Jaroslav Patřín, Lužany 5 5
JC0030 Zdeněk Přikryl, Sobotka 5 5

ČESKÁ FOTBALOVÁ LIGA (50. – 62. místo)
JC0007 Helena Skrbková, Brdo 5 5
JC0043 Zdenka Styblíková, Slatiny 5 5
JC0023 Vojtěch Svoboda, Milíčeves 5 5
JC0009 Stanislav Sýkora, Roveň 5 5
JC0036 Radka Sýkorová, Roveň 5 5
JC0011 Zdeňka Sýkorová, Roveň 5 5
JC0010 Zdenka Sýkorová, Roveň 5 5
JC0059 Bohumil Šrám, Lázně Bělohrad 5 5
JC0066 Roman Voldán, Jičín 5 5
JC0067 Marta Voldánová, Jičín 5 5
JC0076 František Vycpálek, Milíčeves 5 5
JC0003 Aneta Vydrová, Hořice 5 5
JC0081 Miloslava Wagenknechtová, Vidochov 5 5

DIVIZE (63. – 75. místo)
JC0055 Alois Dejl, Jičín 2 2
JC0047 Veronika Drašarová, Nová Ves n. Popelkou 2 2
JC0017 Luděk Drbohlav, Jičín 2 2
JC0061 Stanislav Fejfar, Bartoušov 2 2
JC0008 Helena Fendrychová, Brdo 2 2
JC0016 Josef Hlaváček, Libunec 2 2
JC0013 Dušan Koros, Jičín 2 2
JC0027 Zdeněk Matouš, Jičín 2 2
JC0028 Romana Matoušová, Jičín 2 2
JC0079 Jindřich Novotný, Hořice 2 2
JC0033 František Polák, Jičín 2 2
JC0034 Dagmar Poláková, Jičín 2 2
JC0057 Jiří Roza, Hořice 2 2

KRAJSKÝ PŘEBOR (76. – 81. místo)
JC0070 Petr Špicar, Jičíněves 2 2
JC0002 Hana Vydrová, Hořice 2 2
JC0064 Karel Halíř, Milíčeves -1 -1
JC0071 Jana Hazdrová, Semily -1 -1
JC0004 Tomáš Nálevka, Hořice -1 -1
JC0001 Josef Vydra, Hořice -4 -4

Výsledky zápasů 1. kola
1. Union 2013 – Bohemians Praha 0:1 2
2. RMSK Cidlina – Jičín 1:3 2
3. Lázně Bělohrad – Úpice 4:1 1
4. Třebechovice – Hořice 4:1 1
5. Třebeš – Sobotka 0:3 2
6. Dolní Kalná – Miletín 1:2 2
7. Kopidlno – Žacléř 3:2 2
8. Rudník – Milíčeves 0:2 2
9. Trutnov C – Libáň 0:5 0
10. Jičín B – Robousy 4:0 1
Supertrefa: v deseti zápasech padlo 37 branek.