Celkovým vítězem Tip ligy se stala Aneta Vydrová z Hořic (JC0064), která zároveň ovládla i poslední dvanácté kolo. Na druhém místě skončila Romana Matoušová z Jičína a Vojtěch Kazda z Nové Paky bere bronz.

LIGA MISTRŮ (1. – 11. místo)
JC0064 Aneta Vydrová, Hořice 14 113
JC0011 Romana Matoušová, Jičín 5 107
JC0056 Vojtěch Kazda, Nová Paka 8 98
JC0018 František Polák, Jičín 8 98
JC0053 Josef Hlaváček, Libunec 8 95
JC0061 Ondřej Krejčí, Nová Paka 14 92
JC0059 Bohumír Wagenknecht, Nová Paka 11 92
JC0028 Helena Fendrychová, Brdo 8 92
JC0013 František Lachman, Jičín 8 92
JC0005 Jaromír Styblík, Slatiny 8 92
JC0003 Pavlína Drašarová, Nová Ves n. Pop. 11 89

EVROPSKÁ LIGA (12. – 22. místo)
JC0050 Luděk Drbohlav, Jičín 11 89
JC0004 Lukáš Drašar, Nová Ves n. Pop. 8 89
JC0007 Veronika Drašarová, Slatiny 8 89
JC0010 Patrik Matouš, Jičín 5 89
JC0069 Magdaléna Šandová, Hořice 5 89
JC0027 Alois Dejl, Jičín 11 86
JC0024 Martin Dejl, Louny 11 86
JC0023 Lenka Dejlová, Louny 11 86
JC0026 Helena Dejlová, Jičín 11 86
JC0042 Martina Dejlová, Louny 11 86
JC0040 Jan Halčák, Osenice 11 86

I. LIGA (23. – 33. místo)
JC0038 Tereza Halčáková, Osenice 11 86
JC0033 Stanislav Sýkora, Roveň 11 86
JC0054 Dušan Koros, Jičín 8 86
JC0012 Milan Šimek, Soběraz 0 84
JC0041 Martin Dejl, Chomutov 11 83
JC0022 Lucie Dejlová, Louny 11 83
JC0025 Iveta Dejlová, Jičín 11 83
JC0043 Otakar Fendrych, Brdo 11 83
JC0039 Kateřina Halčáková, Jičín 11 83
JC0076 Lukáš Jedlička, Jičín 11 83
JC0037 Pavel Ozdin, Osenice 11 83

II. LIGA (34. – 44. místo)
JC0019 Dagmar Poláková, Jičín 8 83
JC0065 Hana Vydrová, Hořice 5 83
JC0032 Miluše Svobodová, Jičín 0 81
JC0036 Tereza Ozdinová, Osenice 11 80
JC0035 Zdeněk Sýkora, Roveň 11 80
JC0034 Zdeňka Sýkorová, Roveň 11 80
JC0048 Stanislav Kozák, Železnice 8 80
JC0057 Pavel Fikar, Tereziny Dary 5 80
JC0017 Dana Rozová, Hořice 5 80
JC0055 Vlastimil Svoboda, Milíčeves 0 78
JC0016 Jiří Roza, Hořice 8 77

ČFL (45. – 55. místo)
JC0006 Kateřina Styblíková, Slatiny 2 77
JC0049 Hana Jedličková, Jičín 5 74
JC0060 Jaroslav Novotný, Hořice 5 74
JC0002 Miroslav Kracík, Jičín 2 74
JC0015 Vladimír Blíma, Hořice -1 74
JC0075 Jaroslav Odvárko, Jičín 0 72
JC0047 Zdeněk Přikryl, Sobotka 11 71
JC0052 Václav Kameník, Jičín 5 71
JC0068 Jindřich Novotný, Hořice 5 71
JC0078 Bedřich Šimon, Popovice 2 69
JC0001 Michal Matura, Semily 8 65

DIVIZE (56. – 66. místo)
JC0058 Miloslava Wagenknechtová, Nová Paka 8 65
JC0014 Josef Kotnik, Jičín 5 65
JC0063 Tomáš Nálevka, Hořice 2 62
JC0066 Josef Vydra, Hořice 2 62
JC0067 Marta Novotná, Hořice -1 62
JC0074 Tomáš Houška, Jičín 0 61
JC0030 Helena Skrbková, Brdo 5 59
JC0009 Zdeněk Matouš, Jičín 2 59
JC0062 František Vycpálek, Milíčeves 0 55
JC0051 Jaromír Jelínek, Jičín 5 53
JC0071 Zdeněk Bajer, Jičín 2 50

KRAJSKÝ PŘEBOR (67. – 74. místo)
JC0073 Tomáš Houška ml., Jičín 5 49
JC0020 Aleš Fejfar, Bartoušov 0 44
JC0044 Lukáš Skrbek, Brdo 5 41
JC0029 Jan Vedral, Brdo 5 41
JC0021 Stanislav Fejfar, Bartoušov 0 41
JC0072 Simona Houšková, Jičín 0 40
JC0031 Romana Skrbková, Brdo 11 35
JC0077 Oldřich Čapek, Jičín -4 26

OKRESNÍ PŘEBOR (75. – 78. místo)
JC0046 Vratislav Kozák, Libošovice 8 16
JC0008 Radek Vích, Jinolice 0 14
JC0045 Petra Kozáková, Libošovice 5 13
JC0070 Jaroslav Novotný, Hořice 0 -1

Výsledky zápasů 12. kola
1. Kratonohy – Turnov 4:3 1
2. Trutnov – Dvůr Králové 3:0 1
3. Pardubice B – Náchod 6:1 1
4. Dobruška – L. Bělohrad 1:3 2
5. Kostelec n. O. – Jičín 0:1 2
6. Hořice – Rychnov 0:0 0
7. Sobotka – Úpice 1:2 2
8. Kobylice – Valdice 5:1 1
9. Miletín – Jičín B 4:1 1
10. Nová Paka – Rudník 3:0 1
V deseti duelech padlo celkem 39 branek.