1. FK Nová Paka – SK Libčany 1:2 (1:0). Branky: Vavrinec – Jelínek 2. Zajímavostí utkání byl fakt, že obě branky hostů zaznamenal Roman Jelínek, fotbalista, který v minulosti několik sezon oblékal dres Nové Paky. Hosté se představili jako velice kompaktní, takticky vyspělý celek, jehož postavení na třetím místě tabulky krajského přeboru Královéhradeckého kraje po podzimní části není rozhodně náhoda. Libčany v Nové Pace také představily novou posilu, zkušeného 39letého Davida Homoláče, bývalého prvoligového fotbalistu SK Hradec Králové, FK Dukla Praha, SK Dynamo České Budějovice a Slovanu Bratislava, který mužstvo řídil z pozice stopéra.

Novopačtí začali utkání aktivně, snažili se přehrát soupeře kombinačně, což za hustého sněžení a na kluzkém terénu nebylo rozhodně jednoduché. Přesto si vytvářeli množství dobrých střeleckých příležitostí, ale v síti soupeře skončil jen střelecký pokus dorostence Viktora Vavrince. Hosté se během první půle dostali do dobrého zakončení jenom v jednom případě, ale šanci na skórování jim zlikvidoval reflexivním zákrokem novopacký gólman Jan Binder.

Hned po zahájení druhé půle však Libčanští využili nedůslednosti novopacké obrany a Roman Jelínek ve 48. minutě vyrovnal stav zápasu. Paradoxem byl fakt, že po vyrovnávací brance si domácí vytvořili ještě o mnoho více střeleckých příležitostí, než tomu bylo v prvním poločase, ale jejich zakončování bylo více než tragické. O výsledku utkání tak rozhodla hrubá individuální chyba v defenzivě Nové Paky a nabídnutou šanci Roman Jelínek proměnil ve vítěznou branku.

K poslednímu přípravnému utkání přijede do Nové Paky v sobotu 2. března 2013 aktuálně druhý celek tabulky 1. A třídy Královéhradeckého kraje, mužstvo FK Chlumec nad Cidlinou.⋌(axe)