Počasí přálo, zúčastnilo se deset silných mužstev, a to nejenom z blízkého okolí, ale i Prahy a Mladé Boleslavi. Po odehrání všech zápasů ve skupinách bylo jasné, že mužstvo z Mlázovic to s obhajobou loňského prvenství myslí zcela vážně. V základní skupině nenašlo přemožitele a s plným ziskem bodů postoupilo do semifinále.

Ve druhé skupině boj o první postupové místo byl otevřen do posledního zápasu a nakonec přímo ze skupiny do semifinále postoupilo mužstvo Deto-ne Bašnice.

V prvním semifinálovém utkání zvítězilo družstvo Mlázovic nad SG Lukavec 2:0. V druhém semifinálovém klání mezi Pivovarem Hořice a Deto-ne Bašnice, které bylo velmi vyrovnané, nakonec na penaltový rozstřel šťastně uspěli Hořičtí.

Do finále se tak probojovaly Mlázovice a Pivovar Hořice. Tam se více dařilo hořickému celku, jemuž vyšel vstup do zápasu. Mlázovice, přesto, že ke konci utkání snížily stav na rozdíl jediného gólu, již nestačily vyrovnat a prohrály. Pivovar Hořice – Mlázovice 2:1. Branky: Šedivý, Filák – Jezbera. Mlázovice tak neobhájily loňské prvenství a musely ho přenechat družstvu Pivovar Hořice.

V boji o třetí místo se proti sobě postavila mužstva Staré Gardy Lukavec a Deto-ne Bašnice. V normální hrací době utkání skončilo 1:1. Góly (Filla – Čížek). O třetím místě se rozhodovalo v penaltovém rozstřelu, kde větší dávku přehledu předvedlo družstvo z Bašnic, na pokutové kopy zvítězilo 3:2 a obsadilo tak třetí místo v celkovém pořadí turnaje.

Konečné pořadí: 1. Pivovar Hořice, 2. Mlázovice, 3. Deto-ne Bašnice, 4. SG Lukavec, 5. FC Vohrada, 6. HLUCH Lukavec, 7. FC Sborná Lázně Bělohrad, 8. Hello Kity Praha, 9. Bosako Mladá Boleslav, 10. Mondie Lázně Bělohrad.

Nejlepším střelcem se stal Lukáš Jezbera z Mlázovic a nejlepším brankářem Jaroslav Šotola (SG Lukavec).

Završením celého turnaje byla již tradiční diskotéka. Jedenáctý ročník turnaje v malé kopané v Lukavci je minulostí, všichni se těší na setkání při dalším klání, které bude za rok.⋌(jb)