V prvním kole si nejlépe vedl Aleš Fejfar z Bartoušova, ve druhém Patrik Matouš (Jičín), ve třetím Marek Fejfar (Bartoušov), ve čtvrtém Romana Skrbková (Brdo), v pátém Olga Hasanová (Libošovice), v šestém Pavel Fikar (Tereziny Dary), v sedmém Miloslava Wagenknechtová (Vidochov), v osmém Romana Matoušová (Jičín). Nejlepší hráč celkového pořadí získá míč podepsaný prvoligovými fotbalisty FC Hradec Králové. Vítěz a další nejúspěšnější soutěžící dále zajímavé ceny od partnera – firmy Elektro Berry.

Správné tipy 9. kola: 1. (2:0) – 1, 2. (1:0) – 1, 3. (4:0) –1, 4. (1:3) – 2, 5. (3:0) – 1, 6. (4:0) – 1, 7. (3:2) – 1, 8. (7:2) – 1, 9. (1:0) – 1, 10. (1:0) – 1. Pořadí po devátém kole.

EXTRALIGA (1. – 11. místo)
JC0054 Vladimíra Jezberová, L. Bělohrad 14 51
JC0030 Roman Voldán st., Jičín 11 50
JC0059 Pavel Fikar, Tereziny Dary 8 50
JC0010 Dagmar Poláková, Jičín 17 47
JC0042 Romana Matoušová, Jičín 14 47
JC0045 Helena Fendrychová, Brdo 17 44
JC0017 Dana Rozová, Hořice 8 44
JC0009 Josef Hlaváček, Libunec 17 41
JC0043 Karel Halíř, Milíčeves 14 41
JC0064 Jaroslava Víchová, Robousy 11 40
JC0002 Milan Šimek, Soběraz 14 38

1. LIGA (12. – 32. místo)
JC0018 Vladimír Blíma, Hořice 8 38
JC0062 Josef Vydra, Hořice 8 38
JC0027 Hana Voldánová, Jičín 5 38
JC0081 Zdeněk Munzar, Podoliby 17 37
JC0013 Vojtěch Kazda, Vrchovina 14 36
JC0073 Martin Dejl, Jičín 14 35
JC0051 Josef Khol, Vitiněves 14 35
JC0011 František Polák, Jičín 14 35
JC0047 Romana Skrbková, Brdo 11 35
JC0035 Simona Houšková, Jičín 5 35
JC0074 Lenka Dejlová, Jičín 14 32
JC0031 Dan Duřt, Milíčeves 11 32
JC0049 Otakar Fendrych, Brdo 11 32
JC0037 David Zelinger, Jičín 11 32
JC0040 Patrik Matouš, Jičín 5 32
JC0050 Dušan Koros, Jičín 2 32
JC0001 Miroslav Kracík, Jičín 2 32
JC0080 Miloslav Dejl, Liberec 17 31
JC0088 Zdenka Kolumpkova, Jičín 17 29
JC0070 Alois Dejl, Jičín 14 29
JC0033 Luděk Drbohlav, Popovice 11 29

2. LIGA (33. – 53. místo)
JC0019 Jiří Roza, Hořice 11 29
JC0061 Aneta Vydrová, Hořice 11 29
JC0055 Jakub Jezbera, L. Bělohrad 8 29
JC0015 Jindřich Novotný, Hořice 8 29
JC0066 Pavel Vích, Robousy 8 29
JC0006 Miloslava Wagenknechtová, Vidochov 8 29
JC0076 Kateřina Halčáková, Jičín 5 29
JC0057 Petr Jezbera, L. Bělohrad 5 29
JC0029 Marta Voldánová, Jičín 5 29
JC0089 Kateřina Rozsypalová, Jičín 11 28
JC0090 Jindra Kolumpek, Jičín 8 28
JC0086 Katka Styblíková, Slatiny 5 28
JC0044 Petr Špicar, Jičíněves 0 27
JC0071 Helena Dejlová, Jičín 14 26
JC0079 Pavel Ozdin, Osenice 14 26
JC0068 Václav Kameník, Jičín 11 26
JC0048 Lukáš Skrbek, Brdo 11 26
JC0007 Adéla Kodymová, Vrchovina 8 26
JC0028 Roman Voldán ml., Jičín 8 26
JC0012 Josef Kotnik, Chyjice 5 26
JC0093 Miroslav Valenta, Jičín 17 25

3. LIGA (54. – 74. místo)
JC0085 Jaromír Styblík, Slatiny 11 25
JC0083 Milena Urbanová, Levínská Olešnice 8 25
JC0078 Tereza Ozdinová, Osenice 17 23
JC0003 Jaroslav Patřín st., Lužany 11 23
JC0060 Tomáš Nálevka, Hořice 8 23
JC0020 František Vycpálek, Milíčeves 8 23
JC0026 Ondřej Jón, Chomutice 2 23
JC0041 Vlastimil Sudek, Libuň 4 22
JC0087 Jan Bradna, Vitiněves 11 20
JC0072 Iveta Dejlová, Jičín 11 20
JC0038 Jiří Hasan, Libošovice 8 20
JC0024 František Lachman, Jičín 5 20
JC0016 Marta Novotná, Hořice 5 20
JC0005 Bohumír Wagenknecht, Vidochov 2 20
JC0008 Jan Kodym, Vrchovina 0 19
JC0065 Filip Vích, Robousy 5 18
JC0034 Tomáš Houška, Jičín 8 17
JC0075 Jan Halčák, Jičín 5 17
JC0069 Jaromír Jelínek, Jičín 5 17
JC0056 Daniel Jezbera, L. Bělohrad 5 17
JC0058 Ingrid Jezberová, L. Bělohrad 5 17

DIVIZE (75. – 95. místo)
JC0046 Helena Skrbková, Brdo -1 17
JC0077 Tereza Halčáková, Osenice 11 14
JC0023 Stanislav Fejfar, Bartoušov 8 14
JC0039 Zdeněk Matouš, Jičín 5 14
JC0036 Tomáš Houška ml., Jičín 5 11
JC0091 Olga Hasanová, Libošovice -1 11
JC0032 Hana Jedličková, Jičín -1 11
JC0014 Josef Masopust, Mlázovice 5 10
JC0082 Pavel Bodlák, Kopidlno 0 9
JC0004 Jaroslav Patřín ml., Lužany 2 8
JC0084 Jakub Roman, Milíčeves 0 8
JC0063 Jakub Vích, Robousy 0 8
JC0025 Miloš Jón, Chomutice -1 8
JC0021 Marek Fejfar, Bartoušov 8 5
JC0022 Aleš Fejfar, Bartoušov 2 5
JC0067 Jiří Klecar, Jičín 0 5
JC0053 František Matějka, Nová Paka 0 5
JC0052 Milan Zelezňák, Nová Paka 0 4
JC0092 Jirka Havrda, Semily 0 3