Krajský přebor

Fotbalisté Hořic zaznamenali obrovsky cenné vítězství. Na domácí půdě totiž přehráli loňského vítěze soutěže a jednoho z hlavních favoritů na prvenství i v letošní sezoně, Libčany. Základ úspěchu Hořičtí položili již v úvodu utkání, který jim vyšel skvěle. V osmé minutě domácí vedli 2:0 a ve třiadvacáté navíc přidali třetí přesnou trefu. Svěřenci trenéra Bareše nakonec zvítězili 4:1!

V dobrém světle se ukázal také další okresní účastník přeboru. Jičín na domácí půdě rozstřílel nováčka z Vrchlabí 6:0, když hned pět branek vstřelil ve druhém poločase. Po dvou odehraných zápasech mají svěřenci hrajícího trenéra Jeníka na kontě šest bodů a skóre 11:0! 

1. A TŘÍDA 

Ve druhé nejvyšší krajské lize pokračuje ve stoprocentním bodovém zisku Sobotka. Tým Štrobla tentokrát doma přehrál Dobrušku 4:1 a o skóre po třech kolech vede prozatímní tabulku. 

1. B TŘÍDA 

První výhru v krajské soutěži slavila Nemyčeves, která doma srazila Smiřice 3:1. Do hry na čtyři minuty naskočil i trenér mužstva Roman Horna. 

Tucet branek v Kopidlně!  

Kopidlno – O nejvyšší výhru v okresním přeboru mužů se v rámci druhého kola postaralo Kopidlno. Sedmnáct vstřelených gólů a pouhé dva inkasované. To je zatím vizitka dost možná hlavního favorita na celkové vítězství. 

Fotbalisté Kopidlna vstoupili do tohoto ročníku okresního přeboru mužů ve velkém stylu. O víkendu tým doma rozstřílel nováčka z Dětenic 11:1. O branky se podělilo hned deset různých střelců!