Vítěze prosíme, aby kontaktoval sportovní redakci na telefonním čísle 724 790 412. Čeká na něj balíček od Královédvorského pivovaru Tambor. 

LIGA MISTRŮ (1. – 9. místo)
JC0019 Jan Menčík, Holovousy 14 33
JC0004 Pavel Fikar, Tereziny Dary 17 27
JC0070 Otakar Fendrych, Brdo 14 27
JC0066 Dušan Koros, Jičín 14 27
JC0048 Stanislav Kozák, Železnice 14 27
JC0063 František Lachman, Jičín 14 27
JC0016 Tomáš Nálevka, Hořice 14 27
JC0052 Dagmar Poláková, Jičín 17 24
JC0015 Aneta Vydrová, Hořice 17 24

EVROPSKÁ LIGA (10. – 20. místo)
JC0010 Kačka Styblíková, Slatiny 14 24
JC0017 Josef Vydra, Hořice 14 24
JC0002 Bohumír Wagenknecht, Vidochov 14 24
JC0054 Luděk Drbohlav, Jičín 11 24
JC0044 Jaromír Jelínek, Jičín 11 24
JC0069 Helena Skrbková, Brdo 11 24
JC0058 Vladimír Pavlata, Jičín 17 21
JC0018 Magdaléna Šandová, Hořice 17 21
JC0007 Lukáš Drašar, Nová Ves n. P. 14 21
JC0008 Pavlína Drašarová, Nová Ves n. P. 14 21
JC0055 Michal Matura, Semily 14 21

SYNOT LIGA (21. – 31. místo)
JC0053 František Polák, Jičín 14 21
JC0071 Lukáš Skrbek, Brdo 14 21
JC0045 Aleš Hlaváček, Hořice 11 21
JC0051 Milan Šimek, Soběraz 11 21
JC0083 Zdeněk Bajer, Jičín 20 20
JC0060 Dominik Věchet, Nová Paka 14 19
JC0073 Radek Vích, Jinolice 14 19
JC0062 Simona Houšková, Jičín 11 19
JC0081 Karel Šulc, Lužany 11 19
JC0009 Veronika Drašarová, Slatiny 17 18
JC0042 Hana Voldánová, Jičín 17 18

II. LIGA (32. – 42. místo)
JC0030 Alois Dejl, Jičín 14 18
JC0033 Martin Dejl, Jičín 14 18
JC0024 Martina Dejlová, Louny 14 18
JC0035 Lucie Dejlová, Louny 14 18
JC0034 Lenka Dejlová, Louny 14 18
JC0032 Iveta Dejlová, Jičín 14 18
JC0031 Helena Dejlová, Jičín 14 18
JC0036 Jan Halčák, Jičín 14 18
JC0039 Tereza Halčáková, Osenice 14 18
JC0037 Kateřina Halčáková, Jičín 14 18
JC0046 Josef Hlaváček, Libunec 14 18

ČESKÁ FOTBALOVÁ LIGA (43. – 53. místo)
JC0023 Zdeněk Munzar, Podoliby 14 18
JC0038 Pavel Ozdin, Osenice 14 18
JC0029 Tereza Ozdinová, Osenice 14 18
JC0050 Jiří Roza, Hořice 14 18
JC0011 Jaromír Styblík, Slatiny 14 18
JC0047 Vlastimil Sudek, Libuň 14 18
JC0025 Zdeněk Sýkora, Roveň 14 18
JC0028 Stanislav Sýkora, Roveň 14 18
JC0026 Radka Sýkorová, Roveň 14 18
JC0027 Zdeňka Sýkorová, Roveň 14 18
JC0056 František Vycpálek, Milíčeves 14 18

DIVIZE (54. – 64. místo)
JC0049 Vladimír Blíma, Hořice 11 18
JC0068 Romana Skrbková, Brdo 11 18
JC0003 Miloslava Wagenknechtová, Vidochov 11 18
JC0065 Tomáš Houška, Jičín 8 18
JC0021 Daniel Střížka, Hořice 5 18
JC0059 Oldřich Čapek, Jičín 17 17
JC0076 Patrik Matouš, Jičín 14 16
JC0074 Zdeněk Přikryl, Sobotka 14 16
JC0064 Miluše Svobodová, Milíčeves 14 16
JC0078 Vojtěch Kazda, Nová Paka 11 16
JC0040 Václav Kameník, Jičín 14 15

KRAJSKÝ PŘEBOR (65 – 75. místo)
JC0022 Miroslav Kracík, Jičín 14 15
JC0012 Jindřich Novotný, Hořice 14 15
JC0041 Roman Voldán, Jičín 14 15
JC0006 Lukáš Jedlička, Jičín 11 15
JC0013 Marta Novotná, Hořice 8 15
JC0077 Romana Matoušová, Jičín 14 13
JC0072 Vlastimil Svoboda, Milíčeves 11 13
JC0057 Jaroslav Patřín, Lužany 14 12
JC0001 Jiří Tvrz, Duchcov 11 12
JC0014 Hana Vydrová, Hořice 11 12
JC0085 Aleš Fejfar, Bartoušov 11 11

OKRESNÍ PŘEBOR (76. – 86. místo)
JC0084 Stanislav Fejfar, Bartoušov 11 11
JC0075 Zdeněk Matouš, Jičín 11 10
JC0061 Tomáš Houška ml., Jičín 8 10
JC0067 Helena Fendrychová, Brdo 11 9
JC0005 Hana Jedličková, Jičín -4 9
JC0086 Vratislav Kozák, Libošovice 8 8
JC0082 Bedřich Šimon, Popovice 8 8
JC0079 Zdeněk Bajer, Jičín 0 5
JC0080 Pavel Bodlák, Kopidlno 0 5
JC0043 Bohumil Šrám, Lázně Bělohrad 0 5
JC0020 Aleš Lánský, Hořice 0 4

Výsledky 3. kola
1. Jičín – Provodov 2:0 1
2. Miletín – Nový HK 2:3 2
3. Lázně Bělohrad – B. Třemešná 2:1 1
4. Vrchlabí – Sobotka 5:0 1
5. Hořice – Úpice 5:1 1 6. Jičín B – Hlušice 5:1 1
7. Valdice – Kunčice n. L. 5:2 1
8. Libáň – Chlumec n. C. B 2:2 0
9. Nová Paka – Hořice B 4:1 1
10. Jičíněves – Železnice 0:6 2
V deseti duelech padlo celkem 49 branek