Jiskra Hořice – RMSK Nový Bydžov B 2:1 (0:1). Domácí v prvním poločase míč hostům moc nepůjčili, ale v koncovce Jiskra příliš nebezpečná nebyla, a tak soupeř jednu její chybu využil ke vstřelení úvodní branky. Bylo to v 7. minutě, Ruml ztratil míč, který putoval za hořickou obranu a Karanský se štěstím na dvakrát překonal Žižku – 0:1.

Hosté druhý poločas zahájil i lépe. Ve 49. minutě střílel Dítě vedle. V 60. minutě šel na Žižku sám Karanský, jeho obstřel vyrazil hořický brankář na tyč. To byl zřejmě zlomový moment utkání. V 62. minutě poslal míč do vápna Pour na Nečesaného. Hostující obránce šel zbytečně do skluzu a fauloval. Nařízený pokutový kop proměnil L. Michálek a vyrovnal na 1:1.

Hořičtí se tlačili před branku hostí ve snaze rozhodnout, ale bydžovští mladíci hrozili z rychlých brejků. V 90. minutě se uvolnil Michálek, ovšem jeho střelu zázračně zlikvidoval Špičák. Z následného rohového kopu hlavičkoval Palm, ve skrumáži se nejlépe orientoval znovu Michálek a rozhodl o zisku tří bodů – 2:1. Hořický nováček k dalším utkáním nyní cestuje dvakrát k soupeřům – do Rychnova nad Kněžnou a Dvora Králové.

Fakta – branky: L. Michálek 2 (1x p. k.) – Karanský. Rozhodčí: Šiling. ŽK: 1:5. Diváků: 350. Jiskra Hořice: Žižka – Ruml (18. Tomáš), Kočí, Krois, Rubeš – Nečesaný, Palm, Vávra (69. Kramule), Šedivý (62. Duplinský) – A. Pour, Nálevka (L. 56. Michálek). ⋌(do)