Správné tipy 3. kola: 1. (0:1) 2, 2. (2:3) 2, 3. (1:0) 1, 4. (2:0) 1, 5. (2:1) 1, 6. (4:1) 1, 7. nehráno, 8. (2:0) 1, 9. (2:3) 2, 10. nehodnotíme. Pokud jste zvládli vyplnění kuponu, od druhého kola můžete tipovat pomocí internetu. Pořadí po třetím kole.

EXTRALIGA (1. 11. místo)

JC0022 Aleš Fejfar, Bartoušov 7 19

JC0054 Vladimíra Jezberová, L. Bělohrad 7 19

JC0030 Roman Voldán st., Jičín 7 19

JC0040 Patrik Matouš, Jičín 4 19

JC0021 Marek Fejfar, Bartoušov 7 16

JC0059 Pavel Fikar, Tereziny Dary 4 16

JC0035 Simona Houšková, Jičín 4 16

JC0008 Jan Kodym, Vrchovina 4 16

JC0050 Dušan Koros, Jičín 4 16

JC0045 Helena Fendrychová, Brdo 7 13

JC0042 Romana Matoušová, Jičín 7 13

1. LIGA (12. 32. místo)

JC0010 Dagmar Poláková, Jičín 7 13

JC0033 Luděk Drbohlav, Popovice 4 13

JC0031 Dan Duřt, Milíčeves 4 13

JC0023 Stanislav Fejfar, Bartoušov 4 13

JC0009 Josef Hlaváček, Libunec 4 13

JC0034 Tomáš Houška, Jičín 4 13

JC0001 Miroslav Kracík, Jičín 4 13

JC0024 František Lachman, Jičín 4 13

JC0039 Zdeněk Matouš, Jičín 4 13

JC0011 František Polák, Jičín 4 13

JC0019 Jiří Roza, Hořice 4 13

JC0017 Dana Rozová, Hořice 4 13

JC0006 Miloslava Wagenknechtová, Vidochov 4 13

JC0037 David Zelinger, Jičín 4 13

JC0036 Tomáš Houška ml., Jičín 1 13

JC0090 Jindra Kolumpek, Jičín 7 12

JC0088 Zdenka Kolumpkova, Jičín 7 12

JC0089 Kateřina Rozsypalová, Jičín 7 12

JC0086 Katka Styblíková, Slatiny 4 12

JC0068 Václav Kameník, Jičín 7 10

JC0048 Lukáš Skrbek, Brdo 7 10

2. LIGA (33. 53. místo)

JC0044 Petr Špicar, Jičíněves 7 10

JC0028 Roman Voldán ml., Jičín 7 10

JC0018 Vladimír Blíma, Hořice 4 10

JC0073 Martin Dejl, Jičín 4 10

JC0043 Karel Halíř, Milíčeves 4 10

JC0032 Hana Jedličková, Jičín 4 10

JC0025 Miloš Jón, Chomutice 4 10

JC0013 Vojtěch Kazda, Vrchovina 4 10

JC0051 Josef Khol, Vitiněves 4 10

JC0066 Pavel Vích, Robousy 4 10

JC0027 Hana Voldánová, Jičín 4 10

JC0029 Marta Voldánová, Jičín 4 10

JC0003 Jaroslav Patřín st., Lužany 1 10

JC0046 Helena Skrbková, Brdo 1 10

JC0062 Josef Vydra, Hořice 1 10

JC0087 Jan Bradna, Vitiněves 4 9

JC0064 Jaroslava Víchová, Robousy 0 9

JC0084 Jakub Roman, Milíčeves 0 8

JC0056 Daniel Jezbera, L. Bělohrad 7 7

JC0049 Otakar Fendrych, Brdo 4 7

JC0076 Kateřina Halčáková, Jičín 4 7

3. LIGA (54. 74. místo)

JC0069 Jaromír Jelínek, Jičín 4 7

JC0055 Jakub Jezbera, L. Bělohrad 4 7

JC0058 Ingrid Jezberová, L. Bělohrad 4 7

JC0012 Josef Kotnik, Chyjice 4 7

JC0015 Jindřich Novotný, Hořice 4 7

JC0047 Romana Skrbková, Brdo 4 7

JC0002 Milan Šimek, Soběraz 4 7

JC0065 Filip Vích, Robousy 4 7

JC0005 Bohumír Wagenknecht, Vidochov 4 7

JC0070 Alois Dejl, Jičín 1 7

JC0072 Iveta Dejlová, Jičín 1 7

JC0007 Adéla Kodymová, Vrchovina 1 7

JC0016 Marta Novotná, Hořice 1 7

JC0041 Vlastimil Sudek, Libuň 1 7

JC0061 Aneta Vydrová, Hořice 1 7

JC0081 Zdeněk Munzar, Podoliby 4 6

JC0085 Jaromír Styblík, Slatiny 4 6

JC0063 Jakub Vích, Robousy 0 6

JC0067 Jiří Klecar, Jičín 4 5

JC0082 Pavel Bodlák, Kopidlno 0 5

JC0026 Ondřej Jón, Chomutice 4 4

DIVIZE (75. 91. místo)

JC0004 Jaroslav Patřín ml., Lužany 4 4

JC0020 František Vycpálek, Milíčeves 4 4

JC0071 Helena Dejlová, Jičín 1 4

JC0079 Pavel Ozdin, Osenice 1 4

JC0078 Tereza Ozdinová, Osenice 1 4

JC0052 Milan Zelezňák, Nová Paka 0 4

JC0083 Milena Urbanová, Levínská Olešnice 4 3

JC0080 Miloslav Dejl, Liberec 1 3

JC0053 František Matějka, Nová Paka 0 3

JC0060 Tomáš Nálevka, Hořice 4 1

JC0074 Lenka Dejlová, Jičín 1 1

JC0077 Tereza Halčáková, Osenice 1 1

JC0057 Petr Jezbera, L. Bělohrad 1 1

JC0014 Josef Masopust, Mlázovice 1 1

JC0075 Jan Halčák, Jičín -2 -2

JC0038 Jiří Hasan, Libošovice -2 -2

JC0091 Olga Hasanová, Libošovice -4 -4