A bilance? Šestkrát vyhráli domácí, hosté uspěli čtyřikrát, žádná remíza nebyla. Čelo tabulky ovládají ženy, vede Kateřina Dušková před Petrou Sychrovou, obě mají 60 bodů..

Kupon osmého kola dnes přinášíme opět na straně 8, stejně jako další sport.

1. (4:0) – 1, 2. (7:1) – 1, 3. (0:5) – 2, 4. (4:2) – 1, 5. (4:5) – 2, 6. (3:0) – 1, 7. (0:3) – 2, 8. (1:3) – 2, 9. (5:0) – 1, 10. (4:1) – 1.

EXTRALIGA (1. – 11. místo)
JC0110 Kateřina Dušková, Třebnouševes 11 60
JC0064 Petra Sychrová, Třebnouševes 8 60
JC0001 Josef Dytrych, Železnice 11 57
JC0088 Klára Styblíková, Slatiny 11 57
JC0075 Olga Ozdinová, Dolní Bousov 8 57
JC0087 Jaromír Styblík, Slatiny 11 54
JC0067 Helena Dejlová, Jičín 8 54
JC0089 Kateřina Styblíková, Slatiny 8 54
JC0036 Hana Voldánová, Jičín 8 54
JC0092 Otakar Fendrych, Brdo 8 52
JC0044 Kateřina Kolumpková, Jičín 11 51

1. LIGA (12. – 32. místo)
JC0072 Jan Halčák, Osenice 8 51
JC0033 Milan Šimek, Soběraz 8 51
JC0104 Vlastimil Sudek, Libuň 5 51
JC0030 Marek Fejfar, Bartoušov 17 48
JC0016 Hana Jedličková, Jičín 8 48
JC0019 Aneta Vydrová, Hořice 8 48
JC0023 Dana Rozová, Hořice 5 48
JC0061 Karel Medlík st., Hořice 2 48
JC0118 Zdeněk Munzar, Podoliby 11 46
JC0005 Mil. Wagenknechtová, Vidochov 8 46
JC0047 Jindra Kolumpek, Jičín 11 45
JC0090 Lenka Styblíková, Slatiny 11 45
JC0068 Iveta Dejlová, Jičín 8 45
JC0025 Aleš Fejfar, Bartoušov 8 45
JC0069 Kateřina Halčáková, Jičín 8 45
JC0074 Pavel Ozdin, Osenice 8 45
JC0077 Jaroslav Novotný, Obora 5 45
JC0105 Marek Česák, Nová Paka 11 43
JC0040 Marek Hanuš, Sobotka 8 43
JC0046 Zdenka Kolumpková, Jičín 11 42
JC0035 Marta Voldánová, Jičín 11 42

2. LIGA (33. – 53. místo)
JC0066 Alois Dejl, Jičín 8 42
JC0084 Daniel Duřt, Milíčeves 8 42
JC0086 Karel Halíř, Milíčeves 8 42
JC0107 Simona Houšková, Jičín 8 42
JC0053 Josef Khol, Vitiněves 8 42
JC0073 Tereza Ozdinová, Osenice 8 42
JC0002 Jaroslav Patřín ml., Lužany 8 42
JC0034 Roman Voldán, Jičín 8 42
JC0055 Miluše Zhoufová, Konecchlumí 8 42
JC0012 Marek Růžička, Veliš 5 42
JC0097 Josef Janata ml., Slatiny 2 42
JC0063 Roman Schmidt, H. Králové 2 42
JC0057 Robert Zhouf, Konecchlumí 2 42
JC0006 Bohumír Wagenknecht, Vidochov 8 40
JC0052 Lukáš Jezbera, L. Bělohrad 11 39
JC0037 Roman Voldán ml., Jičín 11 39
JC0021 Pavel Fikar, Hořice 8 39
JC0071 Tereza Halčáková, Osenice 8 39
JC0082 Josef Hlaváček, Libunec 8 39
JC0051 Jakub Jezbera, L. Bělohrad 8 39
JC0065 Milan Karban, Loveč 8 39

3. LIGA (54. – 74. místo)
JC0056 Lucie Kazdová, Ostroměř 8 39
JC0014 Josef Kotnik, Chyjice 8 39
JC0029 Pavel Šilhan, Kacákova Lhota 8 39
JC0004 František Vycpálek, Milíčeves 8 39
JC0098 Josef Janata, Slatiny 5 39
JC0017 Vladimír Blíma, Hořice -1 39
JC0024 Pavel Bodlák, Kopidlno 8 36
JC0027 Vladimír Špáta, Lužany 8 36
JC0038 Jaromír Jelínek, Jičín 5 36
JC0003 Jaroslav Patřín st., Lužany 5 36
JC0008 František Polák, Jičín 5 36
JC0009 Dagmar Poláková, Jičín 5 36
JC0013 Helena Růžičková, Veliš 2 36
JC0054 Václav Zhouf, Konecchlumí 2 36
JC0049 Karel Šulc, Lužany 0 35
JC0039 Vojtěch Hanuš, Sobotka 5 34
JC0095 Romana Skrbková, Brdo 5 34
JC0015 Luděk Drbohlav, Popovice 8 33
JC0020 Josef Vydra, Hořice 8 33
JC0011 Stanislav Fejfar, Bartoušov 5 33
JC0106 Tomáš Houška ml., Jičín 5 33

DIVIZE (75. – 95. místo)
JC0059 Dušan Koros, Jičín 5 33
JC0121 Martin Dejl, Louny 8 31
JC0094 Lukáš Skrbek, Brdo 8 31
JC0093 Helena Skrbková, Brdo 8 31
JC0120 Miroslav Valenta, Jičín 2 31
JC0076 Antonín Urban, Kozojedy 0 31
JC0091 Zdenka Styblíková, Slatiny 5 30
JC0031 Jaroslav Voldán, Jičín 5 30
JC0041 Petr Fiala, Podhorní Újezd 0 29
JC0122 Stanislav Kozák, Železnice 5 28
JC0096 Helena Fendrychová, Brdo 2 28
JC0062 Karel Medlík, Třebnouševes 11 27
JC0079 Josef Semrád, Valdice 11 27
JC0085 Petr Špicar, Jičíněves 8 27
JC0081 František Lachman, Jičín 2 27
JC0007 Václav Kameník, Jičín 8 26
JC0119 Josef Pozner, Podoliby 8 26
JC0026 Marie Špátová, Lužany 8 26
JC0100 Vladimír Pavlata, Jičín 2 25
JC0045 Zdeněk Rozsypal, Jičín 11 24
JC0032 Miloš Svoboda, Jičín 8 24

KRAJSKÝ PŘEBOR (96. – 116. MÍSTO)
JC0108 Tomáš Houška, Jičín 5 24
JC0022 Jiří Roza, Hořice -1 24
JC0112 Ingrid Jezberová, L. Bělohrad 5 23
JC0101 Tomáš Pavlata, Jičín 2 23
JC0042 Luboš Fiala, Podhorní Újezd 0 23
JC0050 Daniel Jezbera, L. Bělohrad 8 22
JC0070 Jan Halčák, Jičín 2 22
JC0080 Lubomír Šveda, Valdice 8 21
JC0010 Dagmar Kroutilová, Jičín 5 21
JC0028 Vladimír Špáta ml., Lužany 2 21
JC0128 David Rozsypal, Jičín 11 20
JC0102 Jakub Vích, Robousy 0 20
JC0058 Ladislav Komárek ml., Kopidlno 0 19
JC0018 Tomáš Nálevka, Hořice 5 18
JC0078 Martin Šveda, Valdice 5 18
JC0109 Marie Medlíková, Hořice -1 18
JC0043 Miroslav Kracík, Jičín 0 16
JC0099 Marek Janata, Slatiny 5 15
JC0124 Michal Fiala, Vojice 0 15
JC0116 Petr Kořínek, Valdice 0 15
JC0133 Petr Černý, Jičín 5 14

OKRESNÍ PŘEBOR (117. – 136. místo)
JC0127 Ladislav Komárek st., Kopidlno 0 14
JC0103 Jaroslava Víchová, Robousy 0 14
JC0060 Tomáš Komárek, Kopidlno 5 13
JC0083 Petra Duřtová, Milíčeves 0 13
JC0123 Petra Hýblová, Bolehošť 2 11
JC0111 Petr Jezbera, L. Bělohrad 2 11
JC0135 Aneta Doležalová, Jičín 0 11
JC0115 Jiří Hasan, Libošovice 8 10
JC0125 Martin Doleček, Jičín 0 7
JC0048 Iva Kánská, Lužany 0 7
JC0134 Pavel Kriegler, Jičín 0 5
JC0113 Miroslav Žák, Popovice 0 5
JC0129 Jiřina Černá, Jičín 2 4
JC0114 Olga Hasanová, Libošovice -1 4
JC0126 Stanislav Mařan, Batín 0 2
JC0130 Miloslav Gottwald, Louny -7 1
JC0136 Zbyněk Kykal, L. Bělohrad 0 -1
JC0132 Jiří Semík, Jičín 0 -1
JC0131 Jiří Kroutil, Jičín -1 -12
JC0117 Karel Urban, Žamberk 0 -14

V prvním sloupku je uveden počet bodů v daném kole, ve druhém potom najdete celkový zisk. V případě nejasnosti volejte sportovní redakci Deníku, telefonní číslo 493 522 833. (jp)