Pojďme se podívat, na jaké zápasy se v nadcházejícím dějství mohou diváci těšit.

Krajský přebor

Sobota, 14.30: Jičín (4. místo, 50 bodů) – Kostelec nad Orlicí (9. místo, 38 bodů).

Svěřenci trenéra Krupky zažívají nezapomenutelný týden. V minulém kole totiž jejich domácí duel s Rychnovem vysílala televizní stanice ČT sport a nutno říci, že byl k vidění kvalitní fotbal. I přesto, že Kostelečtí svému soupeři podlehli o tři banky (2:5), určitě do utkání se čtvrtým Jičínem nepůjdou se špatnou náladou. Ba naopak! Jičínští ale budou chtít napravit předešlý kolaps v Provodově, když na hřišti posledního celku tabulky pohráli vysoko 6:2.

Neděle, 17.00: Lázně Bělohrad (10. místo, 36 bodů) – Dobruška (15. místo, 23 bodů).

Hosté pojedou do Bažantnice s jasným cílem – přivézt tři body, jelikož stále ještě reálně bojují o záchranu v nejvyšší krajské lize. Při pohledu na situaci v Divizi C je pravděpodobné, že by do 1. A třídy mohly sestupovat pouze dva týmy. Bělohradští jsou ale zejména na domácím hřišti silní a navíc budou chtít odčinit vysokou prohru z Jaroměře (0:4).

Neděle 17.00: Rychnov (7. místo, 47 bodů) – Hořice (12. místo, 33 bodů).

Tým Jana Čermáka je v euforii. Z minulého televizního utkání vyšel jako vítěz a za výkon byl pochválený. Celek, jenž má v kádru druhého nejlepšího střelce soutěže Jiřího Počtýnského, se i co do počtu vstřelených branek pyšní druhou nejlepší ofenzivou krajského přeboru. Hořičtí naposledy doma podlehli lídrovi tabulky z Nového Bydžova, ale na hřišti Rychnova budou chtít jistě bodovat.

I. A třída

Sobota, 17.00: Úpice (13. místo, 34 bodů) – Sobotka (10. místo, 36 bodů).

Duel mužstev ze spodní části tabulky, ale pozor! Sobotečtí mají v posledních kolech velmi dobrou formu. Mimo porážku s Týništěm (1:2) vyhráli šest duelů v řadě. Úpice minule jasně padla v Kunčicích (0:4).

I. B třída

Sobota, 17.00: Valdice (13. místo, 17 bodů) – Kobylice (2. místo, 51 bodů).

Pro tipéra asi nemůže být jasnější zápas. Podle postavení v tabulce je jednoznačným favoritem tým z Kobylic, jenž má v kádru nejlepšího kanonýra soutěže Jiřího Dítě. Valdice prožívají těžké období. V tabulce jsou pouze o skóre předposlední a v minulém kole nastoupili v Malšovicích pouze v osmi hráčích. Zápas se nedohrál, když byl stav 10:0 pro domácí.

Sobota, 17.00: Rudník (10. místo, 31 bodů) – Nová Paka (9. místo, 33 bodů).

Hosté v jarní části podávají sympatické výkony a jako nováček soutěže se prezentují velice dobře. Nyní je čeká duel s Rudníkem. Týmy na desátém, respektive devátém místě od sebe dělí pouhé dva body.

SOBOTA 3. ČERVNA

FOTBAL: KP: Jičín – Kostelec n. O. (14.30). 1. B třída, skupina A: Valdice – Kobylice (17.00). OP mužů: Nemyčeves – Libáň, Hořice B – Milíčeves, L. Bělohrad B – Žlunice (vše od 17.00). OS mužů: Robousy – Kopidlno B, Dětenice – Češov, Libuň – Sobotka B (vše od 17.00).

NEDĚLE 4. ČERVNA

FOTBAL: KP: Lázně Bělohrad – Dobruška (17.00). OP mužů: Stará Paka – Lužany (14.00), Železnice – Chomutice, Kopidlno – Podhradí (oba od 17.00). OS mužů: Žeretice – Železnice B (16.00), Miletín B – Jičíněves (18.00).