Na stadionu v Poličce si nadšenci pořídili velké plátno, aby fanoušci mohli vnímat špičkové výkony fotbalistů v autentickém fotbalovém prostředí.

Fandily i mladé sboristky

V Pardubicích během tamního sborového festivalu fandily mladé sboristky z Kolumbie svému národnímu týmu, který ve čtvrtfinále bojoval s Brazílií. Amatérský fotbalista z Nového Bydžova si zase po zápase, kterého se zúčastnil přímo v Brazílii, potřásl rukou se samotným Maradonou.

Čtenáři východočeského Deníku soutěžili během celého posledního mistrovství světa ve fotbalovém kvízu. Vítězem fotbalového vědomostního klání se stal Karel Halíř z Milíčevsi, který odpověděl správně na všechny otázky a poslal je do redakce nejrychleji.

Šampion je
z Miličevsi

Šampion ankety Deníku působí v Milíčevsi jako kronikář tamního fotbalového klubu.
„U nás doma jsme fandili Itálii a Argentině, takže i tip na vítěze mistrovství nám skoro vyšel," usmíval se nad vyhranou cenou Petr Špicar, zeť Karla Halíře, který stejně jako jeho tchán fotbalu fandí a působí v milíčeveském klubu.

Včera v sídle východočeských Deníků převzal v doprovodu rodiny hlavní cenu: třicetilitrový sud piva, který věnoval do soutěže majitel pivovaru Tambor ze Dvora Králové Nasik Kiriakovský.