Mužstvo Lázní Bělohradu přivítalo na domácí přírodní trávě Velké Hamry, tedy účastníka krajského přeboru Liberecka. V duelu padlo pět branek, z nichž tři vstřelili domácí a před prvním utkáním krajského přeboru si tak připsali cennou výhru.

TJ Lázně Bělohrad – FK Velké Hamry 3:2 (2:1). Fakta: Rozhodčí: Martin Vitvar. Branky: 45. a 64. Odvárko, 41. Berger. TJ Lázně Bělohrad: Gall – Šrám, Zejfart, Krušina, T. Blažek – Berger, J. Loner, Lánský, Wagenknecht – Rychecký, Odvárko. Střídali: D. Michálek, R. Šorm, J. Hrnčíř, L. Jezbera.
Bělohradští sehrají první mistrovské utkání jarní části sezony v neděli 15. března, když přivítají hradeckou Slavii (14.30).

TJ Jiskra Hořice – RMSK Cidlina 1:2 (1:0). Na přírodní trávě v Dohalicích se odehrála generálka na jarní mistrovské zápasy týmů hořické Jiskry a RMSK Cidliny. S tradičním soupeřem Hořičtí sehráli vyrovnaný zápas a nakonec prohráli brankou v poslední minutě. Ze strany Hořic byl výkon oproti minulému týdnu podstatně lepší a hráči z města kamenné krásy dlouho vedli. Brankou se o to zasloužil dorostenec Jiří Pečenka, který se prosadil po samostatném úniku. Tento hráč svou hrou v utkání zaujal a řekl si tak o místo v sestavě. Ve druhém poločase pak Hořice neubránily rohový kop a soupeř dokázal vyrovnat. Spravedlivou remízu hosté odmítli v poslední minutě střetnutí a rozhodli tak o své výhře 2:1.

Fakta: Rozhodčí: Kučera. Branka: Pečenka. TJ Jiskra Hořice: Žižka – Tomáš, Lacina, D. Palm, Kulhánek (55. Antoš) – D. Pour, Rubeš, Vávra (65. Melaga), Nečesaný (60. Kuneš) – Skalský, Pečenka (65. A. Pour).

Jarní část 1. A třídy zahájí tým na hřišti soupeře. V neděli 15. března cestuje k duelu do Třebše (14.30).

Fotbalisté Sobotky mají za sebou úspěšnou poslední prověrku před úvodním kolem jarní části 1. A třídy, když porazili Starou Boleslav. Všechny branky padly již v prvním poločase.

SK Sobotka – FK Slavoj Stará Boleslav 3:1 (3:1). Fakta: Branky: 23. Škopán, 25. Bárta, 32. P. Topič. SK Sobotka: Červený – P. Topič, Bárta, Klečal, L. Halbych – Kubišta, Škopán, Knobloch, Men (45. Zahradník) – Rulc, Přikryl (58. Procházka).

Sobotečtí fotbalisté odstartují jarní část 1. A třídy domácím zápasem s Vrchlabím (14.30).   (re)

Dorostenci Hořic v přípravě deklasovali soupeře z Robous

Hořice – Další přípravné utkání mají za sebou na umělé trávě v Jičíně také dorostenci Jiskry Hořice. Svěřenci trenéra Zbyňka Bareše se v neděli utkali s týmem Robous, účastníkem 1. B třídy mužů. Duel měl vcelku jednoznačný průběh a mladíci z Hořic nastříleli svému dospělému soupeři šest branek.
SK Hošek Robousy – TJ Jiskra Hořice U – 19 0:6 (0:2). Fakta: Branky: Pečenka 2, Rosputniak 2, Kuneš, vlastní. TJ Jiskra Hořice U – 19: Krejčí (70. Plachetka) – Fátor, Šeda, Vodnárek, Rubeš (46. Kuneš) – Kněžourek, Palm, Šlambera, Hrdlička – Rosputniak, Pečenka (70. Krejčí).    (re)