Sokol Stará Paka – TJ Roudnice 0:3 (0:2). Již ve 2. minutě zahrával trestný kop Kuchta, míč skončil těsně vedle branky hostí, v 6. minutě Vavrinec odražený míč směroval pouze do brankáře. Hosté z rychlého protiútoku v 10. minutě a křížnou střelou přes pokutové území se ujali vedení 0:1 gólem Kmoníčka. Staropackému mužstvu tentokrát chyběla přesná rozehrávka, pracně vybojovalo míč, avšak snaha skončila před pokutovým územím a branku ohrozilo pouze sporadicky.

A tak hlavní slovo v prvním poločase měl „nepřesný" hlavní rozhodčí , který rozdal domácím hned pět žlutých a jednu červenou. Kuchta tak musel opustit hřiště v 31. minutě po druhé kartě za faul. Branku hostí ohrozili Staropačtí pouze z několika trestných kopů, žádný však neskončil tak, jak by si přáli diváci. V 33. minutě zahrávali hosté trestný kop a přesná střela Z. Bednáře zapadla k tyči domácí branky, když gólman Richter neviděl přes množství hráčů, stojících ve zdi – 0:2. Bažíkův trestný kop v 41. minutě, brankář kryl. Útoky se střídaly na obou stranách a poločas končil tříminutovou diskusí rozhodčího s hráčem hostí Pejchalem o nesprávné výstroji, za což dostal žlutou kartu.

I ve druhém poločase se domácí snažili, avšak k přímému ohrožení branky hostí nedošlo. Ve svém živlu byl opět rozhodčí, který rozdával žluté karty jak při mariáši. Celkem jich v zápase udělil 10, přestože se nehrálo nikterak tvrdě či záludně. Hosté předvedli Staropackým lekci z produktivity, když rychlou kombinací se dostávali před branku domácích a přesnými střelami ohrožovali gólmana, ten vychytal další tři střely, které mířily mezi tyče. Mužstvo se snažilo v závěru alespoň o čestný úspěch, ale Topič minul prudkou přihrávku těsně před brankou a v závěru Kuntova střela po teči hostí, skončila vedle branky. A tak hosté v 73. minutě po samostatném průniku Krejcara upravili na konečných 0:3.

Fakta – branky: Kmoníček, Z. Bednář, Krejcar. Rozhodčí: KFS Liberec. ŽK 7:3, ČK: 1:0 (31. Kuchta). Diváků: 120. Sokol Stará Paka: Richter – Jeník, Krejčí, Pavlíček, Porubský (69. Patřín) – Bažík, Vavrinec (75. Knapp), Fišar, Kunt – Kuchta, Topič. ⋌(ksnp)