Zbývající nedělní zápasy přinesly změnu na čele tabulky, Železnice doma naplno bodovala, Milíčeves pouze remízovala.

Sokol Nemyčeves – TJ Sokol Lužany 1:3 (1:2). Branky: Brett – Kryl, Kaláb, Fejfar. Rozhodčí: Kučera – Střížka, Šotek ml. ŽK: 2:3. Diváků: 65. Do stavu 1:1 vyrovnaný průběh, potom hosté vstřelili důležitý gól a výhru pojistili v poslední minutě.

SKP Valdice – Jiskra Hořice B 1:0 (1:0). Branka: L. Maxa. Rozhodčí: Soukup – Jiřička, laik. ŽK: 4:0. ČK: 1:0 (Mužíček). Diváků: 60. V průměrném utkání měli hosté po celé utkání herní převahu, ta ale končila před vápnem Valdic, které díky zodpovědné obranné hře a naprosto neškodnému útoku hořické rezervy nakonec pobraly body.

Sokol Jičíněves – FK Kopidlno B 1:4 (1:1). Branky: Doleček – Zedek, Dřímal, Zarycký, Kateřiňák. Rozhodčí: OFS Hradec Králové. ŽK: 2:2. Diváků: 70. První poločas měl vyrovnaný průběh, ve druhém domácí odpadli, iniciativu převzali hosté a sousedské derby dotáhli k zasloužené výhře.

Sokol Chomutice – FC Milíčeves 0:0. Rozhodčí: Medlík – Střížka, Šotek ml. ŽK: 1:2. Diváků: 40. Vyrovnané utkání góly nepřineslo, spravedlivá dělba bodů.

S.K. Podskalan Podhradí – FK Lázně Bělohrad-Pecka B 2:0 (0:0). Branky: Klein, Portyš. Rozhodčí: Kučera, bez karet. Diváků: 50. První poločas gól nepřinesl, ve druhém měli více sil domácí.

Sokol Železnice – Třešňový květ Žlunice 3:1 (1:1). Branky: Crha, Zachoval, Nosek – Szamko. Rozhodčí: Jiřička – Plíšek, Václavík. ŽK: 1:1. Diváků: 92. V Železnici vyhrálo šťastnější, nikoli lepší, družstvo. Hosté vedli, vypracovali si řadu dalších příležitostí, z nich ale vytěžili jen dvě břevna. Domácí hráli vlažně a výhru získali až v závěrečné desetiminutovce.