Tým se ve skupině prezentoval skvělými výkony a po výhrách nad Malými Vlajkami 4:1, Košicemi 5:1 a Veteranos pirates 2:0, ke kterým přidal remízu s Homolka boys, postupoval při lepším skóre z prvního místa do čtvrtfinále. Zde si jednoznačně poradil s Neplechou (4:0) a čekalo ho semifinále s loňskými obhájci, týmem Ultras.

Na začátku duelu neproměnil Ramšák vyloženou šanci a Jičínští si pak vstřelili nešťastný vlastní gól. O osudu utkání ale rozhodla situace, kdy při brejku Jičína soupeř zachytil přihrávku, poslal míč do útoku a svou šanci zužitkoval – 0:2. Krátce nato přišla třetí branka a rázem bylo po nadějích na finále. Bohužel, ani zápas o bronz se nepovedl. Kostelec nad Černými Lesy nad Jičínem zvítězil.

Mužstvo tak skončilo na čtvrtém místě. Individuální ocenění ale přece jen Jičín dostal, když Jakub Vích vyhrál s osmi trefami titul krále střelců. Turnaj byl velkým setkáním Sparťanů. Po jeho skončení si pak aktéři popovídali, zazpívali bojové chorály a nyní se již mohou připravovat na start jarní části ligové sezony.


Konečné pořadí: 1. Homolka Boys, 2. Ultras Sparta, 3. Kostelec nad Černými lesy, 4. SCS Jičín, 5. Neplecha, 6. Southside Supporters, 7. Veteranos Pirates, 8. Malé vlajky, 9. E-Sparta, 10. VSS Košice. ⋌(pd)