Šesté kolo okresního přeboru mužů bylo opět rozděleno do dvou dnů. Více se hrálo včera. V sobotu se dočkal prvního vítězství staronový účastník z Dětenic. Na hřišti soupeře uspěly také Žlunice, které hodinu hrály o deseti a přesto čtyřikrát skórovaly.

Neděle přinesla celou řadu zajímavých výsledků. Po bezbrankové remíze dvou nejlepších celků se do čela opět dostala rezerva hořické Jiskry. Doma zaváhalo i Kopidlno a přišlo o čtvrté místo. Zajímavý je i vývoj na opačném pólu tabulky. Z prvního vítězství se radovalo libáňské béčko. Na poslední místo tak klesla Libuň. Vůbec se nedaří Starému Místu.

FC Milíčeves B – Sokol Dětenice 2:3 (0:0). Branky: Martínek, Trč – Rys 2, Kico. Rozhodčí: Volný, bez karet. Diváků: 50. Vyrovnané utkání se šťastnější a přesnější koncovkou pro hosty.

SKP Valdice – TJ Sokol Lužany 1:0 (0:0). Branka: L. Sedlák. ŽK: 4:1. Diváků: 70. Tentokrát padla pod Zebínem jediná branka. O tříbodovém zisku domácích rozhodl v 70. minutě Lukáš Sedlák.

SK Hošek Robousy – Třešňový květ Žlunice 0:4 (0:0). Branky: Jančák 2, Šmolka, Fiala. Rozhodčí: Kolumpek. ŽK: 3:1. ČK: 0:1. Diváků: 40. Zasloužené vítězství hostů, kteří celou hodinu hráli o deseti, dokázali vstřelit čtyři góly a zaslouženě odvezli tři body. Domácímu mužstvu dali lekci z bojovnosti.

Sokol Chomutice – Sokol Železnice 0:0. Utkání dvou nejlepších celků tabulky mělo výbornou úroveň a atmosféru. „Plný dům“ dvou set diváků, ale gól neviděl.

Jiskra Hořice B – TJ Staré Místo 4:0 (3:0). Branky: Tlustý, Pour, Vondra, Frýda. Rozhodčí: Kolumpek, bez karet. Diváků: 80. Utkání mělo jednoznačný průběh, o výsledku bylo rozhodnuto už v poločase.

Sokol Libáň B – TJ Lázně Bělohrad/Pecka B 4:1 (2:0). Branky: Hrdlička 2, Muška, Hlavatý – L. Kraus. Rozhodčí Stejskal. ŽK: 1:1. Diváků: 50. Hosté měli v úvodu velké příležitosti, ale žádné neproměnily. Potom začali úřadovat domácí.

TJ Kopidlno – Sokol Libuň 1:1 (0:1). Branky: Hnát (pen.) – Přikryl. Rozhodčí: Erlebach – Volný, Ježek. Diváků: 100. Spravedlivá dělba bodů