1. B třída: Velkým zklamáním výkony jičínského béčka a Železnice, ještě nebodovaly

Okresní derby

Sokol Libáň – Sokol Stará Paka 2:3 (1:1). Domácí začali dobře a již ve 3. minutě šli do vedení gólem Hlavatého. Bohužel do 83. minuty to bylo z jejich strany vše. V 13. a 76. minutě se prosadil Zemánek a jště o něco dříve Pluhař (1:3). Sedm minut před koncem skóroval Mutzer, ale vyrovnání se už v Libáni nedočkali.
Fakta
– branky: 3. Radek Hlavatý, 83. Mutzer – 13. a 76. Zemánek, 75. Pluhař. Rozhodčí: Havlík. ŽK: 3:2. Diváků: 150. Sokol Libáň: Miech – Vondráček (80. Muška), Knížek, Mutzer, Smetana – Roman Hlavatý, Mička (50. Kohout), Bányácski, Radek Horák (58. David Horák) – Roman Balcar, Radek Hlavatý. Sokol Stará Paka: Musil – Jerie, Camara, Řehák, Kovacs – Bil, Fišar (88. Kousal), Pluhař, Dlabola (82. Žváček) – Červenka, Zemánek.

SK Jičín B – FK Mladé Buky 0:1 (0:0). Výsledek je pro domácí mužstvo zklamáním. I přes jisté posílení hráči z širšího kádru A týmu se ani ve třetím zápase bodů nedočkalo. Předvedená hra postrádala mnoho fotbalých zákonitostí, a tak po rychlém protiútoku soupeře přišel trest v podobě branky, která znamenala ztrátu všech bodů.
Fakta – branka: 61. Pavel Hrubeš. SK Jičín B: Přibyl – Nosek (65. Ulvr), Babák, Drusan, Knápek – Kvapil, Kirschner, Rohlíček, Topič (85. Tománek) – Wojcik (58. Bičiště), Voldán.
Sparta Úpice – FC Milíčeves 0:3 (0:2). Oba soupeři získali v prvních dvou kolech plný počet bodů, a tak se očekával vyrovnaný zápas. Hosté nastoupili bez středopolaře Kuby Rejhy, který se zranil na pátečním tréninku. Lépe začali hosté, kteří hned od úvodu svoji nátlakovou hrou dělali domácím velké potíže. Již v 7. minutě se po přesné přihrávce dokázal prosadit Kalenda – 0:1. Úpice se snažila, měla možnosti, ale nevyrovnala. Velkou příležitost měl Kejzlar, ale míč z bezprostřední blízkosti do branky neumístil. Přišla 20. minuta, Milíčeves si vytvořila rychlou kombinační útočnou akci, kterou zakončil přesnou střelou Ouhrabka – 0:2. Do druhého poločasu domácí vstoupili větším úsilím a podnikali i četné útoky, hosté však nedovolili vážnější ohrožení Adamce v brance. Sami při získání míče nebezpečně útočili. Toto přelévání útočných akcí bez vstřelení gólu trvalo do 78. minuty, kdy Šoltys zaznamenal důležitou třetí branku.
Fakta
– branky: 7. Kalenda, 20. Ouhrabka, 78. Šoltys. ŽK: 3:3. ČK: 1:0. Diváků: 100. FC Milíčeves: Adamec – Jan Berný, Jiří Roman, Havránek, Slepička (72. Kuba Roman) – Čonka, Novotný, Zdeněk Roman (80. Bílek), Ouhrabka (65. Špicar) – Šoltys, Kalenda. Trenér Jan Drusan, asistent Jiří Roman.
SK Sobotka – SK Miletín 3:1 (1:0). O soboteckém jarmarku byla zvědava na okresní derby nadrůměrná divácká kulisa, cestu na stadion si v příjemném fotbalovém počasí našly čtyři stovky diváků, z nichž většina jistě čekala snadnější cestu svého týmu za třemi body.
Fakta – branky: 37. Šimek, 59. Ort, 86. Janatka – 66. Nálevka. Rozhodčí:Valenta – Havlík (oba Trutnov), Messnerová (Pecka). ŽK: 3:3. Diváků: 400. SK Sobotka: Červený – Drbohlav (45. Halbich, Bejda, Bárta, Holec – Rulc, Janatka, J. Pavlíček, Nývlt (45. Zakouřil) – Šimek, Ort (80. Kubišta). SK Miletín: M. Kněžourek – Poláček, Tůma, Haman, Nosek – Hátle, Machačka, Krátký, Nálevka – Horák (78. Lánský), Urban.
FK Mostek – Sokol Železnice 3:0 (2:0). V důležitém střetnutí proti zřejmě nejslabšímu účastníkovi letošního ročníku se Mostečtí úspěšně popasovali s absencí čtyř hráčů a připsali si tři body. O vítězství rozhodli v první čtvrthodině, když už v 10. minutě byl po druhé žluté kartě vyloučen hostující stoper Ziegelheim.
Fakta
– branky: 10. a 16. O. Pacák, 85. Brádle. ČK: 0:1 ( Ziegelheim).
Zbývající zápasy: Horní Staré Město – Janské Lázně 0:3 (0:2). Branky: Koblížek 2, Dvořák st. Hlušice – Rudník 2:5 (0:1). Branky: Trejbal z pen., Svěcený – M. Zeman 2, Víšek, Sucháň, Hylmar
1. Milíčeves 3 0 0 11:2 9
Sobotka 3 0 0 11:2 9
3. Janské Lázně 3 0 0 9:1 9
4. Úpice 2 0 1 7:5 6
5. Rudnik 2 0 1 9:8 6
6. Mladé Buky 2 0 1 3:3 6
7. Stará Paka 1 2 0 7:6 5
8. Mostek 1 1 1 8:6 4