Jeden ze dvou okresních zástupců v této soutěži, tým SK Sobotka, v něm v sobotu cestoval do Třebechovic a toužil zde navázat na dva poslední vydařené duely, ve kterých dokázal naplno bodovat a vstřelit sedm branek.

1. A třída
SK Třebechovice – SK Sobotka 1:0 (1:0). Třebechovičtí si v prvním poločase vytvořili několik gólových příležitostí a krátce před jeho koncem se ujali vedení, když se střelou zpoza šestnáctky prosadil M. Bíl. Ve druhém dějství měli hosté znatelnou převahu a domácí s vypětím sil vzdorovali. Těsné vítězství však nakonec udrželi a získali tak cennou výhru. Mužstvo Sobotky tak po dvou velmi povedených duelech s plným bodovým ziskem vyšlo naprázdno.

Fakta: Branky: 38. M. Bíl. SK Třebechovice p. O.: Szoke – Horák, Pokorný, Kolínek, Hruška – Věříš (46. T. Lukášek), Želízko, M. Bíl, M. Lukášek – Kouba (60. R. Bíl), Žaloudek (86. Malý). SK Sobotka: Chrpa – Rulc, Halbych, Knobloch (46. Pavlíček), Baster, P. Topič, Přikryl, Vích (70. Men), M. Topič, Juriga (52. Kubišta), Škopán. ŽK: 2:1.

1. B třída, skupina o sestup
TJ Rudník – SK Jičín B 2:4 (1:1). Fakta: Branky: M. Mészáros 3 (1 z pen.), Zlámal. SK Jičín: Přibyl – Šaroun, Malý, Hejtmánek, Krykorka – Javůrek (46. Mikolášek), Kirschner, Zlámal, Janda (46. Grosu) – Kořínek (60. Čeřovský), M. Mészáros.

Jaroslav Matějka, vedoucí mužstva Jičína: „V zápase jsme využili hráče širšího kádru A mužstva a na naši hru to mělo pozitivní dopad. Za předvedený výkon, hlavně ve druhém poločase, jsme si body zasloužili, když se střelecky dařilo M. Mészárosovi."