Zatímco čelo tabulky není ještě kompletní vzhledem k nedělním zápasům, na opačném pólu tabulky zůstávají dvě mužstva bez bodového zisku, Třešňový květ Žlunice a sousední SK Češov, oba týmy také doma inkasovaly po čtyřech kusech. Po dobrém začátku se propadá Sokol Nemyčeves. Naopak ve skvělé sérii jede Jiskra Hořice B a stoupá tabulkou

Třešňový květ Žlunice – Sokol Chomutice 0:4 (0:2). Branky: P. Hochmal 2, L. Morks, J. Novotný. Rozhodčí: P. Soukup – Jiřička, Kuchta. ŽK: 3:0. Diváků: 40. Další krutá porážka domácího celku, který na podzim postrádá schopného střelce.

SK Češov – TJ Kopidlno B 1:4 (1:2). Branky: Kriegler – Zarycký 2, Zikmund, Machačný. Rozhodčí: Drusan. ŽK: 0:4. Diváků: 25. Po vyrovnaném prvním poločase je pro domácí celek konečný výsledek příliš krutý.

Sokol Jičíněves – SK Hosšek Robousy 2:4 (2:1). Branky: P. Komárek, M. Pankrác – J. Kulhánek, J. Pěnička, T. Tomášek, M. Kaláb. Rozhodčí: Kazda. ŽK: 2:1. Diváků: 50. Do šaten odcházeli spokojenější domácí. Hostům se ale po změně stran podařil husarský kousek, když nejprve vyrovnali, potom přidali dva góly, a zaslouženě odvezli body.

Sokol Nemyčeves – Jiskra Hořice B 1:5 (1:2). Branky: Brett – Rejfek a M. Skalský po 2, Filák. Rozhodčí: Novotný. ŽK: 2:1. Diváků: 30. Domácí nováček bojoval, dvakrát trefil tyč, ale hraje se na góly. Ty však stříleli zkušenější hosté, kteří měli zápas pod kontrolou.

Třetí vítězství hořické rezervy v řadě a důležité tři body do tabulky, které smazaly úvodní prohru na domácím hřišti s Chomuticemi. Zápas to nebyl tak jednoduchý, jak se může z konečného skóre zdát, ale pozitivní je, že nyní se béčku daří v koncovce – 14 branek ve třech posledních utkáních! Pětašedesát minut strávil na hřišti i Radek Palm.

Dohrávka 13. kola: Sokol Chomutice – FK Lázně Bělohrad B-Pecka 2:3 (bez podrobností).

14. Tř. květŽlunice⋌ 7 0 0 7 3:28 0

Zápasy Železnice – Lužany, Valdice – Lázně bělohrad-Pecka B a Podhradí – Milíčeves skončily po uzávěrce. V zítřejším vydání se podrobně vrátíme k všem okresním soutěžím.