V šestém kole jsme zaznamenali dva penaltové rozstřely. Vítězem tohoto kola se nakonec stal Zdeněk Přikryl ze Sobotky, který uspěl i díky závěrečné supertrefě. Tímto prosíme vítěze, aby kontaktoval sportovní redakci na telefonním čísle 724 790 412, kde se dohodne na převzetí ceny. Odměnou je pivní cena od pivovaru Tambor.

Výsledky 6. kola: 1. Červený Kostelec – Jičín 2:2, PK: 9:10 (0), 2. Lázně Bělohrad – Nové Město n. M. 0:1 (2), 3. Kostelec n. O. – Sobotka 1:1, PK: 3:5 (0), 4. Provodov – Hořice 7:1 (1), 5. Libáň – Nepolisy 1:3 (2), 6. Kobylice – Robousy 1:0 (1), 7. Miletín – Milíčeves 2:1 (1), 8. Kopidlno – Jičín B 2:3 (2), 9. Jičíněves – Valdice 2:3 (2), 10. Železnice – Lužany 3:1 (1). Supertrefa: 37¨

EXTRALIGA (1. – 11. místo)
JC0071 Tomáš Nálevka, Hořice 5 60
JC0077 Pavel Fikar, Tereziny Dary 8 57
JC0074 Vojtěch Kazda, Vrchovina 8 57
JC0047 Dušan Koros, Jičín 8 57
JC0032 Dominik Věchet, Nová Paka 8 57
JC0064 Otakar Fendrych ml., Brdo 5 54
JC0063 Jana Fendrychová, Brdo 5 54
JC0026 Zdeněk Přikryl, Sobotka 11 51
JC0021 Veronika Drašarová, Slatiny 8 51
JC0023 Jaromír Styblík, Slatiny 8 51
JC0072 Aneta Vydrová, Hořice 8 51

1. LIGA (12. – 33. místo)
JC0040 Miroslav Kracík, Jičín 5 51
JC0083 Ondřej Krejčí, Nová Paka 11 48
JC0056 Vratislav Kozák, Libošovice 8 48
JC0035 Josef Hlaváček, Libunec 5 48
JC0052 Václav Kameník, Jičín 5 48
JC0075 Marta Novotná, Hořice 8 45
JC0012 Martin Dejl, Louny 5 45
JC0004 Miloslav Dejl, Liberec 5 45
JC0015 Alois Dejl, Jičín 5 45
JC0014 Helena Dejlová, Jičín 5 45
JC0011 Lenka Dejlová, Louny 5 45
JC0069 Otakar Fendrych, Brdo 5 45
JC0010 Jan Halčák, Jičín 5 45
JC0007 Tereza Halčáková, Osenice 5 45
JC0009 Kateřina Halčáková, Jičín 5 45
JC0008 Zdeněk Munzar, Podoliby 5 45
JC0005 Pavel Ozdin, Osenice 5 45
JC0006 Tereza Ozdinová, Osenice 5 45
JC0034 Vlastimil Sudek, Libuň 5 45
JC0028 Stanislav Sýkora, Roveň 5 45
JC0025 Zdeněk Sýkora, Roveň 5 45
JC0003 Radka Sýkorová, Roveň 5 45

2. LIGA (34. – 53. místo)
JC0027 Zdena Sýkorová, Roveň 5 45
JC0016 Miluše Svobodová, Milíčeves 5 43
JC0051 Milan Šimek, Soběraz 0 43
JC0079 Dana Rozová, Hořice 8 42
JC0058 Karel Halíř, Milíčeves 5 42
JC0082 Miloš Jón, Chomutice 5 42
JC0076 Jindřich Novotný, Hořice 5 42
JC0045 František Polák, Jičín 5 42
JC0068 Lukáš Skrbek, Brdo 5 42
JC0065 Helena Skrbková, Brdo 5 42
JC0070 Hana Vydrová, Hořice 5 42
JC0013 Iveta Dejlová, Jičín 2 42
JC0054 Jaroslav Patřín, Lužany 2 42
JC0017 Pavel Svoboda, Milíčeves 5 40
JC0030 Roman Voldán, Jičín 5 40
JC0085 Pavlína Jónová, Chomutice 11 39
JC0055 Josef Kotnik, Chyjice 8 39
JC0080 Jiří Roza, Hořice 8 39
JC0022 Lukáš Drašar, Slatiny 5 39
JC0066 Helena Fendrychová, Brdo 5 39

3. LIGA (54. – 74. místo)
JC0046 František Lachman, Jičín 5 39
JC0044 Dagmar Poláková, Jičín 5 39
JC0039 Petr Špicar, Jičíněves 5 39
JC0081 Vladimír Blíma, Hořice 2 39
JC0042 Romana Matoušová, Jičín 2 39
JC0048 Michal Matura, Semily 2 39
JC0060 František Vycpálek, Milíčeves 8 36
JC0067 Romana Skrbková, Brdo 5 36
JC0019 Kateřina Styblíková, Slatiny 5 36
JC0089 Pavel Bodlák, Kopidlno 8 34
JC0031 Hana Voldánová, Jičín 8 34
JC0033 Vlastimil Svoboda, Milíčeves 5 34
JC0029 Marta Voldánová, Jičín 5 34
JC0084 Ondřej Jón, Chomutice 8 33
JC0024 Petra Kozáková, Libošovice 5 33
JC0061 Miloslava Wagenknechtová, Vidochov 5 33
JC0062 Bohumír Wagenknecht, Vidochov 2 33
JC0092 Oldřich Čapek, Jičín 5 31
JC0036 Tomáš Houška, Jičín 5 30
JC0073 Josef Vydra, Hořice 2 30
JC0090 Bedřich Šimon, Popovice 0 29

DIVIZE (75. – 94. místo)
JC0050 Zdeněk Matouš, Jičín 8 27
JC0041 Radek Vích, Jinolice 5 27
JC0049 Patrik Matouš, Jičín 2 27
JC0002 Stanislav Kozák, Železnice 5 25
JC0001 Marek Fejfar, Bartoušov 2 24
JC0091 Zdeněk Špicar, Jičíněves 0 23
JC0020 Zdenka Styblíková, Slatiny 2 21
JC0059 Stanislav Fejfar, Bartoušov -1 21
JC0043 Jaromír Jelínek, Jičín 11 19
JC0018 Vojtěch Svoboda, Milíčeves 8 19
JC0086 Simona Houšková, Jičín 2 19
JC0057 Aleš Fejfar, Bartoušov -1 18
JC0053 Karel Šulc, Lužany -1 18
JC0087 Jiří Hasan, Jablonec n. N. 8 16
JC0037 Tomáš Houška ml., Jičín 5 12
JC0078 Jan Menčík, Holovousy 0 8
JC0093 Josef Masopust, Mlázovice 2 6
JC0094 Olga Hasanová, Jablonec n. N. 2 2
JC0038 Antonín Urban, Kozojedy -1 -2
JC0088 Jaroslav Odvárko, Jičín 0 -4