Všichni, kdo vyplnili potřebné údaje, mohou tipovat prostřednictvím internetu na webových stránkách, www.denik.cz (vyhledejte váš Deník a tipujte). Absolutního vítěze poznáme po dvanáctém kole, které se hraje o víkendu 14. a 15. června. Konečné pořadí zveřejníme v Deníku ve středu 18. června. Nejlepší hráč celkového pořadí získá míč podepsaný druholigovými fotbalisty FC Hradec Králové.

Odměněni budou tradičně i vítězové jednotlivých kol, pro které je připravena hodnotná pivní cena od pivovaru Tambor, který odmění i nejúspěšnější hráče v celkovém pořadí Tip ligy.

Vítěz a další nejúspěšnější soutěžící dále obdrží zajímavé ceny od partnera naší soutěže – firmy Elektro Berry.
V 6. kole zvítězil Pavel Svoboda z Jičína, o jehož vítězství rozhodl čtrnáctibodový zisk, který získal jako jediný ze všech účastníků soutěže. Správné tipy pátého kola: 1. (0:2) – 2, 2. (1:2) – 2, 3. (1:2) – 2, 4. (2:0) – 1, 5. (0:2) – 2, 6. (0:1) – 2, 7. (4:1) – 1, 8. (3:1) – 1, 9. (1:4) – 2, 10. (1:0) – 1. Supertrefa: 28. Průběžné pořadí po 6. kole:

EXTRALIGA (1. – 11. místo)
JC0021 Jaroslav Patřín st., Lužany 5 42
JC0040 Pavel Svoboda, Jičín 14 36
JC0013 Alois Dejl, Jičín 8 36
JC0068 Otakar Fendrych ml., Nová Paka 8 36
JC0010 Jan Halčák, Jičín 8 36
JC0077 Romana Matoušová, Jičín 8 36
JC0028 Roman Voldán, Jičín 8 36
JC0033 Hana Jedličková, Jičín 5 36
JC0026 Hana Voldánová, Jičín 5 36
JC0035 Pavel Bodlák, Kopidlno 11 35
JC0016 Miloslav Dejl, Liberec 8 33

1. LIGA (12. – 32. místo)
JC0014 Martin Dejl, Louny 8 33
JC0012 Helena Dejlová, Jičín 8 33
JC0011 Iveta Dejlová, Jičín 8 33
JC0015 Lenka Dejlová, Louny 8 33
JC0009 Kateřina Halčáková, Jičín 8 33
JC0006 Tereza Halčáková, Osenice 8 33
JC0005 Zdeněk Munzar, Podoliby 8 33
JC0007 Pavel Ozdin, Osenice 8 33
JC0008 Tereza Ozdinová, Osenice 8 33
JC0071 Romana Skrbková, Nová Paka 8 33
JC0045 Vlastimil Svoboda, Jičín 8 33
JC0020 Petr Špicar, Jičíněves 8 33
JC0017 Jaromír Styblík, Slatiny 5 33
JC0048 Dominik Věchet, Nová Paka 5 33
JC0049 Vojtěch Kazda, Nová Paka 2 33
JC0075 Dušan Koros, Jičín 2 33
JC0086 Simona Houšková, Jičín 5 31
JC0002 Tomáš Houška, Jičín 11 30
JC0070 Helena Skrbková, Nová Paka 8 30
JC0027 Marta Voldánová, Jičín 8 30
JC0050 Ondřej Jón, Chomutice 5 30

2. LIGA (33. – 53. místo)
JC0062 Hana Vydrová, Hořice 5 30
JC0069 Helena Fendrychová, Nová Paka 2 30
JC0032 Jindra Kolumpek, Jičín 2 30
JC0056 Miloslava Wagenknechtová, Nová Paka 11 27
JC0064 Dana Rozová, Hořice 5 27
JC0018 Kateřina Styblíková, Slatiny 5 27
JC0059 Josef Vydra, Hořice 5 27
JC0065 Jiří Roza, Hořice 2 27
JC0030 Milan Šimek, Soběraz 2 27
JC0019 Milena Urbanová, Slatiny 5 25
JC0051 Miloš Jón, Chomutice 8 24
JC0029 František Lachman, Jičín 8 24
JC0044 Karel Halíř, Jičín 5 24
JC0025 Josef Kotnik, Jičín 5 24
JC0072 Lukáš Skrbek, Nová Paka 2 24
JC0047 František Vycpálek, Milíčeves 2 24
JC0034 Luděk Drbohlav, Jičín -1 24
JC0058 František Polák, Jičín 5 22
JC0042 Kryštof Roman, Milíčeves 5 22
JC0078 Patrik Matouš, Jičín 11 21
JC0037 Stanislav Fejfar, Jičín 8 21

3. LIGA (54. – 91. místo)
JC0073 Otakar Fendrych, Nová Paka 8 21
JC0066 Marta Novotná, Hořice 8 21
JC0082 Jan Bil, Stará Paka 2 21
JC0001 Tomáš Houška ml., Jičín 2 21
JC0052 Pavlína Jónová, Chomutice 2 21
JC0055 Bohumír Wagenknecht, Nová Paka -1 21
JC0023 Josef Hlaváček, Libunec 8 19
JC0074 Jaromír Jelínek, Jičín 5 18
JC0063 Vladimír Blíma, Hořice 2 18
JC0024 Miroslav Kracík, Jičín 2 18
JC0003 Vlastimil Sudek, Libuň 2 18
JC0057 Dagmar Poláková, Jičín 5 16
JC0054 Josef Masopust, Mlázovice 2 15
JC0031 Katka Rozsypalová, Jičín -4 15
JC0094 Vratislav Kozák, Libošovice 8 14
JC0043 Zdeněk Roman, Milíčeves 5 13
JC0036 Aleš Fejfar, Jičín 11 12
JC0041 Miluše Svobodová, Jičín 8 12
JC0079 Zdeněk Matouš, Jičín 5 12
JC0022 Karel Šulc, Lužany 5 12
JC0061 Tomáš Nálevka, Hořice 2 12
JC0060 Aneta Vydrová, Hořice -4 12
JC0093 Petra Kozáková, Libošovice 5 11
JC0004 Zdenda Roman, Jičín 5 10
JC0092 Stanislav Kozák, Železnice 2 10
JC0053 Milan Zeleňák, Nová Paka 0 10
JC0083 Pavel Fikar, Terezniny Dary 8 9
JC0039 Vojtěch Svoboda, Jičín 2 9
JC0046 Dan Duřt, Jičín 0 9
JC0038 Václav Kameník, Jičín 0 9
JC0067 Jindřich Novotný, Hořice -1 9
JC0084 Zdeněk Přikryl, Sobotka 0 8
JC0085 Olda Čapek, Jičín 2 6
JC0089 Michal Šorm, Lázně Bělohrad 0 5
JC0091 Radek Vích, Jinolice 2 4
JC0087 Antonín Urban, Vysoké Veselí 5 2
JC0090 Olga Hasanová, Libošovice -1 2
JC0088 Jiří Hasan, Libošovice -1 -1