Na čele celkového pořadí je v tuto chvíli hned čtveřice tipérů. Na vítěze kola čeká balíček od pivovaru Tambor. 

LIGA MISTRŮ (1. – 11. místo)
JC0064 Aneta Vydrová, Hořice 12 53
JC0056 Vojtěch Kazda, Nová Paka 9 53
JC0011 Romana Matoušová, Jičín 9 53
JC0065 Hana Vydrová, Hořice 9 53
JC0013 František Lachman, Jičín 9 50
JC0012 Milan Šimek, Soběraz 9 50
JC0069 Magdaléna Šandová, Hořice 6 50
JC0048 Stanislav Kozák, Železnice 12 47
JC0061 Ondřej Krejčí, Nová Paka 12 47
JC0050 Luděk Drbohlav, Jičín 9 47
JC0059 Bohumír Wagenknecht, Nová Paka 9 47

EVROPSKÁ LIGA (12. – 22. místo)
JC0010 Patrik Matouš, Jičín 6 47
JC0028 Helena Fendrychová, Brdo 12 44
JC0053 Josef Hlaváček, Libunec 9 44
JC0018 František Polák, Jičín 9 44
JC0055 Vlastimil Svoboda, Milíčeves 9 44
JC0003 Pavlína Drašarová, Nová Ves n. Pop. 6 44
JC0005 Jaromír Styblík, Slatiny 6 44
JC0043 Otakar Fendrych, Brdo 15 41
JC0027 Alois Dejl, Jičín 12 41
JC0024 Martin Dejl, Louny 12 41
JC0023 Lenka Dejlová, Louny 12 41

I. LIGA (23. – 33. místo)
JC0042 Martina Dejlová, Louny 12 41
JC0038 Tereza Halčáková, Osenice 12 41
JC0037 Pavel Ozdin, Osenice 12 41
JC0032 Miluše Svobodová, Jičín 12 41
JC0035 Zdeněk Sýkora, Roveň 12 41
JC0033 Stanislav Sýkora, Roveň 12 41
JC0007 Veronika Drašarová, Slatiny 6 41
JC0076 Lukáš Jedlička, Jičín 6 41
JC0030 Helena Skrbková, Brdo 15 38
JC0041 Martin Dejl, Chomutov 12 38
JC0026 Helena Dejlová, Jičín 12 38

II. LIGA (34. – 44. místo)
JC0025 Iveta Dejlová, Jičín 12 38
JC0022 Lucie Dejlová, Louny 12 38
JC0040 Jan Halčák, Osenice 12 38
JC0039 Kateřina Halčáková, Jičín 12 38
JC0054 Dušan Koros, Jičín 12 38
JC0036 Tereza Ozdinová, Osenice 12 38
JC0034 Zdeňka Sýkorová, Roveň 12 38
JC0004 Lukáš Drašar, Nová Ves n. Pop. 9 38
JC0019 Dagmar Poláková, Jičín 9 38
JC0074 Tomáš Houška, Jičín 6 38
JC0073 Tomáš Houška ml., Jičín 6 38

ČFL (45. – 55. místo)
JC0049 Hana Jedličková, Jičín 6 38
JC0052 Václav Kameník, Jičín 6 38
JC0017 Dana Rozová, Hořice 6 38
JC0006 Kateřina Styblíková, Slatiny 6 38
JC0015 Vladimír Blíma, Hořice 3 38
JC0068 Jindřich Novotný, Hořice 3 38
JC0067 Marta Novotná, Hořice 0 38
JC0075 Jaroslav Odvárko, Jičín 9 35
JC0021 Stanislav Fejfar, Bartoušov 6 35
JC0057 Pavel Fikar, Tereziny Dary 6 35
JC0051 Jaromír Jelínek, Jičín 9 32

DIVIZE (56. – 66. místo)
JC0001 Michal Matura, Semily 9 32
JC0047 Zdeněk Přikryl, Sobotka 9 32
JC0002 Miroslav Kracík, Jičín 6 32
JC0060 Jaroslav Novotný, Hořice 6 32
JC0062 František Vycpálek, Milíčeves 9 29
JC0058 Miloslava Wagenknechtová, Nová Paka 9 29
JC0016 Jiří Roza, Hořice 6 29
JC0066 Josef Vydra, Hořice 6 29
JC0009 Zdeněk Matouš, Jičín 3 29
JC0014 Josef Kotnik, Jičín 0 29
JC0078 Bedřich Šimon, Popovice 6 27

KRAJSKÝ PŘEBOR (67. – 74. místo)
JC0020 Aleš Fejfar, Bartoušov 6 26
JC0063 Tomáš Nálevka, Hořice 9 23
JC0071 Zdeněk Bajer, Jičín 3 23
JC0029 Jan Vedral, Brdo 9 20
JC0072 Simona Houšková, Jičín 6 20
JC0031 Romana Skrbková, Brdo 6 17
JC0077 Oldřich Čapek, Jičín 0 17
JC0044 Lukáš Skrbek, Brdo 9 14

OKRESNÍ PŘEBOR (75. – 78. místo)
JC0046 Vratislav Kozák, Libošovice 9 11
JC0045 Petra Kozáková, Libošovice 3 11
JC0070 Jaroslav Novotný, Hořice 0 -1
JC0008 Radek Vích, Jinolice 0 -1

Výsledky zápasů 6. kola
1. L. Bělohrad – Jičín 3:0 1
2. Kostelec n. O. – Hořice 4:0 1
3. Kunčice – Sobotka⋌2:4 2
4. Valdice – Chlumec B 5:2 1
5. Kratonohy B – Jičín B ⋌2:1 1
6. Dolní Kalná – Nová Paka ⋌1:4 2
7. Nemyčeves – L. Bělohrad B⋌3:2 1
8. Stará Paka – Kopidlno ⋌4:3 1
9. Libáň – Milíčeves nedohráno
10. Robousy – Žeretice ⋌4:0 1
V deseti duelech padlo celkem 44 branek.