Na vítěze kola čeká balíček od pivovaru Tambor. 

LIGA MISTRŮ (1. – 11. místo)
JC0056 Vojtěch Kazda, Nová Paka 11 64
JC0064 Aneta Vydrová, Hořice 11 64
JC0011 Romana Matoušová, Jičín 8 61
JC0061 Ondřej Krejčí, Nová Paka 8 55
JC0013 František Lachman, Jičín 5 55
JC0069 Magdaléna Šandová, Hořice 5 55
JC0012 Milan Šimek, Soběraz 5 55
JC0065 Hana Vydrová, Hořice 2 55
JC0028 Helena Fendrychová, Brdo 8 52
JC0018 František Polák, Jičín 8 52
JC0005 Jaromír Styblík, Slatiny 8 52

EVROPSKÁ LIGA (12. – 22. místo)
JC0050 Luděk Drbohlav, Jičín 5 52
JC0007 Veronika Drašarová, Slatiny 8 49
JC0003 Pavlína Drašarová, Nová Ves n. Pop. 5 49
JC0010 Patrik Matouš, Jičín 2 49
JC0059 Bohumír Wagenknecht, Nová Paka 2 49
JC0057 Pavel Fikar, Tereziny Dary 11 46
JC0004 Lukáš Drašar, Nová Ves n. Pop. 8 46
JC0006 Kateřina Styblíková, Slatiny 8 46
JC0055 Vlastimil Svoboda, Milíčeves 2 46
JC0048 Stanislav Kozák, Železnice -1 46
JC0015 Vladimír Blíma, Hořice 5 43

I. LIGA (23. – 33. místo)
JC0067 Marta Novotná, Hořice 5 43
JC0043 Otakar Fendrych, Brdo 2 43
JC0032 Miluše Svobodová, Jičín 2 43
JC0053 Josef Hlaváček, Libunec -1 43
JC0060 Jaroslav Novotný, Hořice 8 40
JC0075 Jaroslav Odvárko, Jičín 5 40
JC0074 Tomáš Houška, Jičín 2 40
JC0073 Tomáš Houška ml., Jičín 2 40
JC0052 Václav Kameník, Jičín 2 40
JC0054 Dušan Koros, Jičín 2 40
JC0019 Dagmar Poláková, Jičín 2 40

II. LIGA (34. – 44. místo)
JC0017 Dana Rozová, Hořice 2 40
JC0030 Helena Skrbková, Brdo 2 40
JC0027 Alois Dejl, Jičín -1 40
JC0024 Martin Dejl, Louny -1 40
JC0023 Lenka Dejlová, Louny -1 40
JC0042 Martina Dejlová, Louny -1 40
JC0038 Tereza Halčáková, Osenice -1 40
JC0076 Lukáš Jedlička, Jičín -1 40
JC0037 Pavel Ozdin, Osenice -1 40
JC0033 Stanislav Sýkora, Roveň -1 40
JC0035 Zdeněk Sýkora, Roveň -1 40

ČFL (45. – 55. místo)
JC0051 Jaromír Jelínek, Jičín 5 37
JC0001 Michal Matura, Semily 5 37
JC0047 Zdeněk Přikryl, Sobotka 5 37
JC0041 Martin Dejl, Chomutov -1 37
JC0026 Helena Dejlová, Jičín -1 37
JC0025 Iveta Dejlová, Jičín -1 37
JC0022 Lucie Dejlová, Louny -1 37
JC0040 Jan Halčák, Osenice -1 37
JC0039 Kateřina Halčáková, Jičín -1 37
JC0049 Hana Jedličková, Jičín -1 37
JC0068 Jindřich Novotný, Hořice -1 37

DIVIZE (56. – 66. místo)
JC0036 Tereza Ozdinová, Osenice -1 37
JC0034 Zdeňka Sýkorová, Roveň -1 37
JC0014 Josef Kotnik, Jičín 5 34
JC0009 Zdeněk Matouš, Jičín 5 34
JC0062 František Vycpálek, Milíčeves 5 34
JC0002 Miroslav Kracík, Jičín 2 34
JC0021 Stanislav Fejfar, Bartoušov -1 34
JC0063 Tomáš Nálevka, Hořice 8 31
JC0058 Miloslava Wagenknechtová, Nová Paka 2 31
JC0078 Bedřich Šimon, Popovice 2 29
JC0020 Aleš Fejfar, Bartoušov 2 28

KRAJSKÝ PŘEBOR (67. – 74. místo)
JC0016 Jiří Roza, Hořice -1 28
JC0066 Josef Vydra, Hořice -1 28
JC0072 Simona Houšková, Jičín 5 25
JC0071 Zdeněk Bajer, Jičín -1 22
JC0031 Romana Skrbková, Brdo 2 19
JC0044 Lukáš Skrbek, Brdo 2 16
JC0029 Jan Vedral, Brdo -4 16
JC0077 Oldřich Čapek, Jičín -4 13

OKRESNÍ PŘEBOR (75. – 78. místo)
JC0046 Vratislav Kozák, Libošovice 0 11
JC0045 Petra Kozáková, Libošovice 0 11
JC0070 Jaroslav Novotný, Hořice 0 -1
JC0008 Radek Vích, Jinolice 0 -1

Výsledky zápasů 7. kola
1. Jičín – Libčany 2:0 1
2. Broumov – L. Bělohrad 0:0 0
3. Chlumec – Hořice 1:0 1
4. B. Třemešná – Sobotka 7:0 1
5. Nová Paka – Malšovice 2:2 0
6. Jičín B – Dvůr Králové B 3:2 1
7. Valdice – Kratonohy B 4:9 2
8. Hořice B – Nemyčeves 4:3 1
9. Kopidlno – Železnice 2:1 1
10. Chomutice – Milíčeves 0:1 2
V deseti duelech padlo celkem 43 branek.