Na vítěze čeká balíček od Královédvorského pivovaru Tambor. 

LIGA MISTRŮ (1. – 9. místo)
JC0066 Dušan Koros, Jičín 5 59
JC0070 Otakar Fendrych, Brdo 11 53
JC0002 Bohumír Wagenknecht, Vidochov 8 53
JC0048 Stanislav Kozák, Železnice 2 53
JC0004 Pavel Fikar, Tereziny Dary 8 50
JC0054 Luděk Drbohlav, Jičín 5 50
JC0016 Tomáš Nálevka, Hořice 2 50
JC0019 Jan Menčík, Holovousy 2 48
JC0053 František Polák, Jičín 11 47

EVROPSKÁ LIGA (10. – 20. místo)
JC0024 Martina Dejlová, Louny 8 47
JC0007 Lukáš Drašar, Nová Ves n. P. 8 47
JC0029 Tereza Ozdinová, Osenice 8 47
JC0028 Stanislav Sýkora, Roveň 8 47
JC0025 Zdeněk Sýkora, Roveň 8 47
JC0026 Radka Sýkorová, Roveň 8 47
JC0027 Zdeňka Sýkorová, Roveň 8 47
JC0010 Kačka Styblíková, Slatiny 5 47
JC0059 Oldřich Čapek, Jičín 14 44
JC0022 Miroslav Kracík, Jičín 8 44
JC0069 Helena Skrbková, Brdo 8 44

SYNOT LIGA (21. – 31. místo)
JC0033 Martin Dejl, Jičín 5 44
JC0035 Lucie Dejlová, Louny 5 44
JC0032 Iveta Dejlová, Jičín 5 44
JC0034 Lenka Dejlová, Louny 5 44
JC0008 Pavlína Drašarová, Nová Ves n. P. 5 44
JC0023 Zdeněk Munzar, Podoliby 5 44
JC0038 Pavel Ozdin, Osenice 5 44
JC0040 Václav Kameník, Jičín 11 42
JC0060 Dominik Věchet, Nová Paka 8 42
JC0074 Zdeněk Přikryl, Sobotka 5 42
JC0065 Tomáš Houška, Jičín 8 41

II. LIGA (32. – 42. místo)
JC0044 Jaromír Jelínek, Jičín 8 41
JC0030 Alois Dejl, Jičín 5 41
JC0031 Helena Dejlová, Jičín 5 41
JC0036 Jan Halčák, Jičín 5 41
JC0039 Tereza Halčáková, Osenice 5 41
JC0037 Kateřina Halčáková, Jičín 5 41
JC0063 František Lachman, Jičín 5 41
JC0055 Michal Matura, Semily 5 41
JC0058 Vladimír Pavlata, Jičín 5 41
JC0068 Romana Skrbková, Brdo 5 41
JC0011 Jaromír Styblík, Slatiny 5 41

ČESKÁ FOTBALOVÁ LIGA (43. – 53. místo)
JC0012 Jindřich Novotný, Hořice 2 41
JC0018 Magdaléna Šandová, Hořice 2 41
JC0078 Vojtěch Kazda, Nová Paka 5 39
JC0064 Miluše Svobodová, Milíčeves 5 39
JC0062 Simona Houšková, Jičín 2 39
JC0009 Veronika Drašarová, Slatiny 5 38
JC0052 Dagmar Poláková, Jičín 5 38
JC0050 Jiří Roza, Hořice 5 38
JC0051 Milan Šimek, Soběraz 5 38
JC0042 Hana Voldánová, Jičín 5 38
JC0056 František Vycpálek, Milíčeves 5 38

DIVIZE (54. – 64. místo)
JC0071 Lukáš Skrbek, Brdo 2 38
JC0017 Josef Vydra, Hořice 2 38
JC0072 Vlastimil Svoboda, Milíčeves 8 36
JC0045 Aleš Hlaváček, Hořice 8 35
JC0046 Josef Hlaváček, Libunec 8 35
JC0006 Lukáš Jedlička, Jičín 8 35
JC0041 Roman Voldán, Jičín 8 35
JC0013 Marta Novotná, Hořice 5 35
JC0015 Aneta Vydrová, Hořice 5 35
JC0003 Miloslava Wagenknechtová, Vidochov 5 35
JC0047 Vlastimil Sudek, Libuň 2 32

KRAJSKÝ PŘEBOR (65 – 75. místo)
JC0049 Vladimír Blíma, Hořice 2 29
JC0014 Hana Vydrová, Hořice 2 29
JC0075 Zdeněk Matouš, Jičín 8 27
JC0061 Tomáš Houška ml., Jičín 5 27
JC0084 Stanislav Fejfar, Bartoušov 0 26
JC0073 Radek Vích, Jinolice 0 26
JC0077 Romana Matoušová, Jičín 8 24
JC0081 Karel Šulc, Lužany -1 24
JC0079 Zdeněk Bajer, Jičín 5 23
JC0005 Hana Jedličková, Jičín 5 23
JC0057 Jaroslav Patřín, Lužany 5 23

OKRESNÍ PŘEBOR (76. – 87. místo)
JC0043 Bohumil Šrám, Lázně Bělohrad 2 23
JC0021 Daniel Střížka, Hořice 2 22
JC0076 Patrik Matouš, Jičín 5 21
JC0083 Zdeněk Bajer, Jičín 0 20
JC0067 Helena Fendrychová, Brdo 8 17
JC0080 Pavel Bodlák, Kopidlno 0 15
JC0085 Aleš Fejfar, Bartoušov 0 14
JC0086 Vratislav Kozák, Libošovice 0 13
JC0082 Bedřich Šimon, Popovice 0 8
JC0001 Jiří Tvrz, Duchcov -1 8
JC0020 Aleš Lánský, Hořice 0 6
JC0087 Milan Lustig, Jičín 0 5

Výsledky 7. kola
1. Jičín – RMSK Cidlina 2:1 1
2. B. Třemešná – Sobotka 6:1 1
3. Nepolisy – Černilov 1:0 1
4. Libčany – Miletín 6:1 1
5. L. Bělohrad – Úpice 1:1 0 6. Hořice – Č. Meziříčí 2:0 1
7. Libáň – Kopidlno 0:1 2
8. Milíčeves – Hořice B 1:1 0
9. Nová Paka – Stará Paka 1:0 1
10. Žlunice – Lužany 1:1 0
V deseti duelech padlo celkem 28 branek