Krajský přebor

Doubí - Mírová 4:0 (1:0)

Mírová měla původně nastoupit na domácím hřišti, to ale bylo na hranici regulérnosti, a tak si soupeři prohodili pořadatelství vzájemných zápasů. Hosté prožili hodně nepovedený zápas. Sami se v úvodu sice tlačili do zakončení a byli aktivnější, ale nedokázali se prodrat ke vstřelené brance. Jejich aktivita upadla ve 37. minutě, kdy Tokan v tísni dával zpět na gólmana Jíru, přihrávku vystihl domácí útočník a v pohodě skóroval.

Po změně stran festival hrubek pokračoval. Hned po rozehrávce předvedli obránci další chybu a darovali Netolickému druhou branku. Třetí inkasovali hned vzápětí, když kiks předvedl i Koubek, který přihrál na trefu Haunoldovi. Hosté byli ve velké křeči a věděli, že je po zápase. Prakticky si ani nevytvořili šanci, a tak jim ještě v poslední desetiminutovce přibalil na cestu domů jednu branku Toman.

Fakta branky: 37. a 46. Netolický, 49. Haunold, 82. Toman. Rozhodčí: Šmíd. ŽK: 2:3, Diváků: 30.

SK Mírová: Jíra - M. Zelnický, D. Zelnický, Hejduk, Marcel Kovář - Tokan, Koubek, Horák, Bernard - Špína, Beneš (61. Taibr).

Bozkov - Česká Lípa 3:2 (2:0)

Zatímco vloni hráli hosté o čtyři soutěže výše, letos se z Bozkovem sešli v krajském přeboru. Domácí nováček pokračuje na vítězné vlně z postupové sezony, což dokázal i proti favoritovi. Domácí byli od úvodu nebezpečnější, velké šance Astera a Coufala však gólem neskončily. Až v 15. minutě vymyslel geniální přihrávku za obranu Plátek a Feri „vykoupal" hostujícího brankáře! Zanedlouho navíc skóroval i Coufal a Bozkov vedl o dvě trefy.

Česká Lípa převzala otěže utkání až po změně stran. Na hostech bylo vidět velké odhodlání a v 72. minutě se jí podařilo vyrovnat. Domácí byli v křeči a kombinace vázla. Bojovností se ale výběr Milana Mayera vrátil do hry a v 80. minutě dostal odměnu. Po faulu na Kubána ale Makula z pokutového kopu přestřelil. V poslední minutě ale střídající Nesvadba přece jen strhl výhru na stranu Bozkova! Díky tomu se tým drží na perfektním třetím místě.

Fakta branky: 16. Feri, 26. Coufal, 90 (+2). Nesvadba 66. Müller, 72. Bečvařík. Rozhodčí Neugebauer. ŽK 2:4. Diváků 110.

Sokol Bozkov: Maňák Liďák, Červený, Jíra, Krejčík Kubán, Feri, Makula, Plátek Coufal (74. Nesvadba), Aster (65. Mazánek).

Pěnčín-Turnov B - Hrádek 2:2 (0:0)

Utkání příliš fotbalové krásy nenabídlo. Domácí výběr v předchozích zápasech hrál pohledný fotbal, což se mu tentokrát proti houževnatému soupeři dařilo jen v úvodní půlhodině. Přihlížející fanoušci se branek dočkali až po přestávce.

A nemuseli čekat dlouho. Hned v páté vteřině totiž využil zaváhání domácí obrany hostující Mizera, který nedal Hykovi sebemenší šanci. Domácí naštěstí bleskově vyrovnali, když se prosadil Bezemek. Zároveň se ale při gólové akci zranil Matoušek, což byla další rána do turnovské sestavy. Hrádek se pak do vedení dostal ještě jednou zásluhou stejného střelce. Nadšeně bojující domácí celek mladíků ale stihl v závěru díky trefě Korčeka alespoň vyrovnat.

Fakta branky: 48. Bezemek, 85. Korček 46. a 61. Mizera. Rozhodčí: Šťastný, ŽK: 2:5, ČK: 0:1, Diváků: 150.

FK Pěnčín-Turnov B: Hyka - Tvrdý, Matoušek (49. Korček), Šteffan, Čermák - Nedošetko, J. Škréta - Bezemek (75. Náhlovský), Zdražil, Randák D. Škréta (70. Petřík).

Semily - Sedmihorky 1:2 (1:2)

K zajímavému derby týmů z úvodu tabulky přijely do Semil Sedmihorky. Chtěly zde odčinit domácí porážku s rezervou Turnova, což se jim podařilo. Do vedení ve tvrdě hraném utkání šli sice domácí, když se už ve 3. minutě prosadil záložník Močkovský, pak ale hosté výsledek otočili. Ty po úvodním šoku vyléčila akce Červinky a hlava zakončujícího Vavřicha. Semily se pak zlobily na rozhodčího, když zůstal zákrok na Vávru nepotrestán, a během chvíle inkasovaly podruhé. Koudelka dostal přihrávku mezi obránce a překonal svého jmenovce v domácí svatyni.

Ve druhém poločase měly více ze hry Semily. Jejich tlak ještě zesílil po vyloučení Valentina, vyrovnávací trefa ale nepřišla. Hosty podrželo jak štěstí, tak brankář Koubus. Ten hosty zachraňoval všemi možnými způsoby a po utkání se tak mohl radovat se spoluhráči z velmi cenného vítězství ze hřiště soupeře.

Fakta branky: 3. Močkovský 19. Vavřich, 32. Koudelka. Rozhodčí: Novotný. ŽK: 4:5, ČK: 0:1 (61. Valentín), Diváků: 168.

SK Semily: Koudelka - Vávra (33. J. Hájek), Nechanský, Brett, Kočí - Šulc, Močkovský (63. Vrchovský) Rypl (33. M. Hájek), Hartman, Havlín Buček. FK Sedmihorky: Koubus - Valentin, Bakeš, Kratochvíl, Holý - Koudelka, P. Dvořák, Mencl, Pařízek (82. Kroupa) Červinka (61. Marek) Vavřich (89. D. Dvořák).

Ostatní zápasy: Mšeno - Višňová 1:2 (0:1), Desná - Doksy 4:0 (2:0), Mimoň - Skalice 0:3 (0:0). 

I. B třída

Držkov - Zásada 4:1

Kokonín - Rokytnice 2:4

Ž. Brod B - Kr. Studánka 1:1

Hodkovice - Pěnčín 0:6

Ruprechtice - Lučany odl.

V. Hamry B - Rovensko 4:4

Jeníšovice - Plavy 5:1

Okresní přebor

Vysoké n. J.- H. Branná B 1:2

Stružinec - Libštát 3:1

Bělá - Studenec 3:2

Košťálov B - Bozkov B 2:3

Mříčná - Víchová 2:4

Roztoky - Nová Ves 0:3

Lomnice B - Malá Skála 5:0

Okresní soutěž

VÝCHOD

Jilemnice B - Víchová B 5:0

Benecko - SF Studenec 7:1

SK Studenec B - Horka 6:0

Zálesní Lhota - Martinice 2:8

ZÁPAD

Poniklá - Libštát B 6:1

Kruh - Tatobity 2:0

Semily B - Rovensko B 5:1