Čelo průběžného pořadí se nezměnilo, na výsluní dál figurují – Miroslav Kracík, Lenka Dejlová, Jan Halčák a Bohumír Wagenknecht, mezi kterými se zřejmě rozhodne o prvenství. V extralize je pět žen. Soutěžní kupon přinášíme od pondělí do pátku. Absolutního vítěze budeme znát po 12. kole, jež je na programu 16. a 17. června.Tentokrát je bodový příděl nižší, dva zápasy se nehrály, čtvrtý a desátý řádek jsme nemohli hodnotit.

Bilance 11. kola: 1. – 2 (1:4), 2. – 2 (1:3), 3. – 1 (5:2), 4. – N, 5. – 1 (6:5), 6. – 0 (1:1), 7. – 1 (3:2), 8. – 1 (3:2), 9. – 0 (4:4), 10. – N. Supertrefa – počet vstřelených branek 47.

EXTRALIGA (1. – 11. místo)
JC0004 Miroslav Kracík, Jičín 7 96
JC0014 Lenka Dejlová, Louny 4 93
JC0010 Jan Halčák, Jičín 4 93
JC0050 Bohumír Wagenknecht, Vidochov 4 93
JC0008 Tereza Halčáková, Osenice 4 91
JC0007 Tereza Ozdinová, Osenice 4 91
JC0064 Michal Tomeš, Nová Paka 7 90
JC0005 Alois Dejl, Jičín 4 90
JC0027 Nikola Medlíková, Hořice 7 87
JC0009 Pavel Ozdin, Osenice 4 87
JC0021 Hana Voldánová, Jičín 4 87

1. LIGA (12. – 32. místo)
JC0087 Luděk Drbohlav, Popovice 7 84
JC0081 Josef Khol, Vitiněves 7 81
JC0078 Romana Matoušová, Jičín 7 81
JC0013 Martin Dejl, Louny 4 81
JC0012 Iveta Dejlová, Jičín 4 81
JC0006 Kateřina Halčáková, Jičín 4 81
JC0056 Milan Šimek, Soběraz 4 81
JC0002 Jaroslav Patřín ml., Lužany 1 81
JC0069 Vojtěch Kazda, Vrchovina 7 78
JC0067 Dominik Věchet, Nová Paka 7 78
JC0049 Adéla Kodymová, Vrchovina 7 75
JC0090 František Polák, Jičín 7 75
JC0096 Josef Janata st., Slatiny 4 75
JC0089 Dagmar Poláková, Jičín 7 72
JC0065 Michael Věchet, Nová Paka 4 72
JC0011 Helena Dejlová, Jičín 4 70
JC0068 Tomáš Malý, Podlevín 7 69
JC0024 Roman Voldán, Jičín 7 69
JC0001 Josef Dytrych, Železnice 4 69
JC0092 Karel Halíř, Milíčeves 4 69
JC0094 František Vycpálek, Milíčeves 4 69

2. LIGA (33. – 53. místo)
JC0063 Otakar Fendrych, Brdo 4 67
JC0020 Marta Voldánová, Jičín 4 67
JC0037 Jiří Roza, Hořice 7 66
JC0028 Petra Sychrová, Třebnouševes 7 66
JC0043 Pavel Bodlak, Kopidlno 4 66
JC0029 Karel Medlík, Třebnouševes 4 66
JC0023 Jaroslav Voldán, Jičín 4 66
JC0083 Zdenek Rozsypal, Jičín 1 66
JC0030 Karel Medlík st., Hořice 7 63
JC0041 Ondřej Jón, Chomutice 4 63
JC0082 Dušan Koros, Jičín 4 63
JC0031 Kateřina Dušková, Třebnouševes -2 63
JC0066 František Matějka, Nová Paka 7 60
JC0076 Tomáš Houška, Jičín 4 60
JC0039 Miloš Jón, Chomutice 4 60
JC0047 Lukáš Čížek, Pardubice 4 57
JC0086 Jindra Kolumpek, Jičín 4 57
JC0019 Josef Kotnik, Chyjice 4 57
JC0075 Vlastimil Sudek, Libuň 4 57
JC0093 Daniel Duřt, Milíčeves 1 57
JC0080 Patrik Matouš, Jičín 1 57

3. LIGA (54. – 74. místo)
JC0102 Jaromír Jelínek, Jičín 4 55
JC0099 Václav Kameník, Jičín 4 55
JC0003 Jaroslav Patřín st., Lužany 7 54
JC0046 Petr Jezbera, L. Bělohrad 4 54
JC0018 Helena Růžičková, Veliš 4 54
JC0062 Lukáš Skrbek, Brdo 4 54
JC0022 Roman Voldán ml., Jičín 4 54
JC0100 Oldřich Čapek, Jičín 0 54
JC0036 Vladimír Blíma, Hořice 7 51
JC0052 František Lachman, Jičín 7 51
JC0059 Helena Fendrychová, Brdo 4 51
JC0079 Zdeněk Matouš, Jičín 1 51
JC0016 Milan Mencl, Miletín 0 50
JC0084 Zdena Kolumpková, Jičín -3 50
JC0038 Dana Rozová, Hořice 4 48
JC0077 Tomáš Houška ml., Jičín 7 45
JC0017 Marek Růžička, Veliš 4 45
JC0032 Adam Medlík, Třebnouševes 1 45
JC0085 Káťa Kolumpková, Jičín 1 42
JC0048 Pavel Fikar, Hořice -2 42
JC0070 František Himl, Kumburský Újezd -2 42

DIVIZE (75. – 95. místo)
JC0098 Jiří Hasan, Libošovice 0 41
JC0040 Pavlína Jónová, Chomutice 10 40
JC0060 Helena Skrbková, Brdo 4 39
JC0091 Petr Špicar, Jičíněves -2 39
JC0051 Miloslava Wagenknechtova, Vidochov 1 39
JC0088 Hana Jedličková, Jičín 4 36
JC0061 Romana Skrbková, Brdo 1 36
JC0026 Iva Kánská, Lužany 0 36
JC0054 Stanislav Fejfar, Bartoušov -2 36
JC0097 Marek Janata, Slatiny 0 35
JC0072 Marek Hanuš, Staňkova Lhota 1 32
JC0015 Josef Masopust, Mlázovice 1 30
JC0025 Karel Šulc, Lužany 0 29
JC0074 Luboš Fiala, Podhorní Újezd 7 28
JC0042 Vladimír Pavlata, Jičín 0 28
JC0105 Dagmar Kroutilová, Jičín 7 25
JC0057 Michal Šimek, Jičín 7 24
JC0106 Ladislav Komárek, Kopidlno 0 21
JC0053 Marek Fejfar, Bartoušov -5 18
JC0034 Aneta Vydrová, Hořice 0 16
JC0095 Josef Janata ml., Slatiny 0 15

KRAJSKÝ PŘEBOR (96. – 107. místo)
JC0107 Michal Fendrych, Brdo 4 14
JC0044 David Zelinger, Jičín 0 13
JC0101 Pavel Dubský, Jičín 0 9
JC0104 Kateřina Černá, Jičín 0 7
JC0071 Petr Kořínek, Valdice 1 5
JC0033 Tomáš Nálevka, Hořice 0 5
JC0103 Miloš Svoboda, Jičín 0 5
JC0035 Josef Vydra, Hořice 0 5
JC0073 Karel Urban, Žamberk 0 3
JC0045 Jan Kodym, Vrchovina 0 2
JC0055 Aleš Fejfar, Bartoušov -2 -3
JC0058 Tomáš Komárek, Kopidlno -5 -5

V prvním sloupku počet bodů v daném kole, ve druhém potom celkový zisk. V případě nejasnosti volejte 493 522 833, 724 790 412.