Samotné utkání začalo pro domácí velmi slibně. Hned na začátku se totiž dostali do vedení po brance Míky.
Pak ale přišla pohroma. Po nezaviněných střetech a špatném došlápnutí postupně se zraněním odkulhali T. Klaban I. a T. Haken. V dalších minutách se jičínské mužstvo skoro vytratilo ze hřiště a byl to Jablonec, který měl více za hry, diktoval tempo utkání a zaslouženě otočil skóre na 1:2 ve svůj prospěch. Jedinou šanci Jičína v prvním poločase zahodil Mészáros.

Fakta
SK Jičín – FK Jablonec (dorost) 3:3 (1:2). Branky: 5. Míka, 64. Ulvr, 78. Sajdl – hosté 21., 43., 52. SK Jičín: Puš (46. Mauer) – Šaroun (46. T. Klaban II.), Ulvr, Materna, Knížek – Míka – T. Klaban I. (12. Sajdl), T. Haken (12. Miler), Vacek, Poutník (75. Šaroun) – M. Mészáros (46. Grossu).


Druhý poločas začal lépe pro Jablonec a po hrubé chybě Jičínských, kdy slabou malou domů vystihl hostující útočník, byl stav 1:3. I když pak opět domácí v zápase tahali za kratší konec, přesto dokázali především díky své bojovnosti vyrovnat na konečných 3:3.

Miroslav Jeník, trenér Jičína: „Už dlouho jsme nesehráli tak nepovedené utkání po všech stránkách. Pochválit mužstvo lze snad jen za to, že se ze stavu 1:3 nakonec zrodila remíza. Jinak naše hra postrádala jak obrannou fázi, tak kvalitu v útočné fázi, kde bylo vše pomalé a nepřesné. Chyběl důraz, agresivita, soupeř nás až moc lehce přehrával, a tak jsem byl z výkonu hodně zklamaný. Vše bych však vyměnil za to, aby byli brzo v pořádku dva naši zranění hráči z úvodu zápasu, protože náš kádr je velmi úzký a každá ztráta je pro náš tým těžko nahraditelná!"