Toho dokázali na podzim porazit 0:3, ale který má ze soupeřových hřišť výbornou bilanci – 6 výher!

SK Jičín – Jiskra Jaroměř 7:1 (2:0). Domácí ale neponechali nic náhodě. Od první minuty byli aktivnější. Po několika slibných akcích se branky dočkali ve 26. minutě. Po parádní přihrávce zleva od Horáčka se před brankou nejlépe orientoval Jakub Vích a bylo to 1:0. Hosté měli ke skórování nejblíže o dvě minuty později, kdy neobsazený Ponikelský trefil břevno Pušovy svatyně. Další minuty byly ve znamení převahy i šancí domácích. Druhý gól přišel ale až v závěru prvního poločasu. Ve 41. minutě skóroval Řeháček a stanovil účet poločasu na 2:0.

Na začátku druhého dějství zvýšil Vích na 3:0 a bylo vymalováno. Utkání se v dalších minutách dohrávalo. Hrálo se s otevřeným hledím, výrazně slušně, hosté podle herního pojetí, snad ani body nechtěli. Jičín byl při chuti a sázel další branky – 50. minuta Petr Horáček 4:0, 63. minuta Jakub Vích 5:0. Za minutu na to Petr Škopán 6:0. V defenzívě Jaroměř naprosto propadla. Směrem dopředu ale nezaostávala ani za nepříznivého skóre. Brankář Puš musel několikrát prokázat své schopnosti. V 78. minutě ho hostující Ruprich překonal a upravil skóre na 6:1. Škoda, Puš mohl vychytat už jedenáctou nulu. Konečné slovo při stanovení skóre utkání měl domácí Tomáš Haken a bylo to 7:1.

Jaroměř odjela s debaklem. Domácí i bez zraněných Vacka a Gaubmanna prokázali snahu a touhu po gólech. Škoda, že v Jičíně chodí diváků čím dál méně. V sobotu by viděli hezké góly i radost ze tří bodů pro domácí. V neděli se Jičínští představí na hřišti Červeného Kostelce.