Vítězem tohoto kola se stal Jan Menčík z Holovous (start. číslo 0019), jenž jako jediný získal jedenáct bodů. Vítěze prosíme, aby kontaktoval naší sportovní redakci na telefonním čísle 724 790 412. Čeká na něj balíček od pivovaru Tambor.

Průběžné pořadí

LIGA MISTRŮ (1. – 9. místo)
JC0019 Jan Menčík, Holovousy 11 11
JC0054 Luděk Drbohlav, Jičín 8 8
JC0005 Hana Jedličková, Jičín 8 8
JC0016 Tomáš Nálevka, Hořice 8 8
JC0010 Kačka Styblíková, Slatiny 8 8
JC0001 Jiří Tvrz, Duchcov 8 8
JC0017 Josef Vydra, Hořice 8 8
JC0002 Bohumír Wagenknecht, Vidochov 8 8
JC0007 Lukáš Drašar, Nová Ves n. P. 5 5

EVROPSKÁ LIGA (10. – 20. místo)
JC0004 Pavel Fikar, Tereziny Dary 5 5
JC0044 Jaromír Jelínek, Jičín 5 5
JC0048 Stanislav Kozák, Železnice 5 5
JC0013 Marta Novotná, Hořice 5 5
JC0052 Dagmar Poláková, Jičín 5 5
JC0021 Daniel Střížka, Hořice 5 5
JC0018 Magdaléna Šandová, Hořice 5 5
JC0051 Milan Šimek, Soběraz 5 5
JC0043 Bohumil Šrám, Lázně Bělohrad 5 5
JC0056 František Vycpálek, Milíčeves 5 5
JC0015 Aneta Vydrová, Hořice 5 5

SYNOT LIGA (21. – 31. místo)
JC0049 Vladimír Blíma, Hořice 2 2
JC0033 Martin Dejl, Jičín 2 2
JC0030 Alois Dejl, Jičín 2 2
JC0034 Lenka Dejlová, Louny 2 2
JC0024 Martina Dejlová, Louny 2 2
JC0032 Iveta Dejlová, Jičín 2 2
JC0035 Lucie Dejlová, Louny 2 2
JC0031 Helena Dejlová, Jičín 2 2
JC0008 Pavlína Drašarová, Nová Ves n. P. 2 2
JC0036 Jan Halčák, Jičín 2 2
JC0039 Tereza Halčáková, Osenice 2 2

II. LIGA (32. – 42. místo)
JC0037 Kateřina Halčáková, Jičín 2 2
JC0045 Aleš Hlaváček, Hořice 2 2
JC0046 Josef Hlaváček, Libunec 2 2
JC0006 Lukáš Jedlička, Jičín 2 2
JC0040 Václav Kameník, Jičín 2 2
JC0022 Miroslav Kracík, Jičín 2 2
JC0020 Aleš Lánský, Hořice 2 2
JC0055 Michal Matura, Semily 2 2
JC0023 Zdeněk Munzar, Podoliby 2 2
JC0012 Jindřich Novotný, Hořice 2 2
JC0038 Pavel Ozdin, Osenice 2 2

ČESKÁ FOTBALOVÁ LIGA (43. – 53. místo)
JC0029 Tereza Ozdinová, Osenice 2 2
JC0057 Jaroslav Patřín, Lužany 2 2
JC0053 František Polák, Jičín 2 2
JC0050 Jiří Roza, Hořice 2 2
JC0011 Jaromír Styblík, Slatiny 2 2
JC0047 Vlastimil Sudek, Libuň 2 2
JC0028 Stanislav Sýkora, Roveň 2 2
JC0025 Zdeněk Sýkora, Roveň 2 2
JC0027 Zdeňka Sýkorová, Roveň 2 2
JC0026 Radka Sýkorová, Roveň 2 2
JC0014 Hana Vydrová, Hořice 2 2

AMATÉRSKÁ SOUTĚŽ (54. – 57. místo)
JC0009 Veronika Drašarová, Slatiny -1 -1
JC0041 Roman Voldán, Jičín -1 -1
JC0042 Hana Voldánová, Jičín -1 -1
JC0003 Miloslava Wagenknechtová, Vidochov -1 -1

Výsledky tipovaných zápasů 1. kola
1. Jaroměř – Ústí n. O. 3:1 1
2. Dvůr Králové – Admira Praha 2:1 1
3. Červený Kostelec – Jičín 1:1 0
4. Miletín – Úpice 0:1 2
5. Hořice – Sobotka 2:1 1
6. Vrchlabí – Lázně Bělohrad 2:3 2
7. Valdice – Chlumec n. C. B 1:1 0
8. Libáň – Kobylice 0:0 0
9. Žacléř – Kopidlno 0:0 0
10. Jičín B – Hostinné 4:0 1
V deseti duelech padlo celkem 24 branek.