Fakta
SK Jičín – TJ Lázně Bělohrad 11:4 (3:1). Branky: T. Haken 4, Vacek 3, Nálevka 2, Klaban, Kocourek – Rychecký 2, Berger, Odvárko. SK Jičín 1. pol.: Puš – Šaroun, Haken L., Materna, Veg T. – Miler, Kocourek, Haken T., Míka, Bucek – Klaban T. SK Jičín 2. pol.: Mauer – Krykorka, Haken L., Materna, Veg T. – Miler, Haken T., Kocourek, Vacek, Janda – Nálevka. TJ Lázně Bělohrad: Gall – Zejfart, Lánský, Kazda, Blažek – Šrám, Loner, Wagenknecht, Berger – Rychecký, Odvárko. Střídali: Věchet, Černý K., Hrnčíř J., Šorm R., Holomba D., Suchý J.

Úvod utkání byl vyrovnaný, první branku vstřelil ve 28. minutě Tomáš Haken po přihrávce debutanta v dresu SK Jičín Tomáše Klabana z Kopidlna. Hosté ale ihned po rozehrávce vyrovnali.

Do poločasu se ještě trefil Klaban a Kocourek a poločas skončil 3:1. Do druhého poločasu obě mužstva pozměnila sestavu, a to se v dalším průběhu zápasu projevilo. Domácí pak vstřelili většinou z brejků dalších osm (!) branek, ale vinou slabší koncentrace v posledních deseti minutách i tři obdrželi. Duel tedy nakonec skončil divokým výsledkem 11:4!

Trenér fotbalistů Jičína Miroslav Jeník byl s výkonem svých hráčů vcelku spokojený. „První utkání v zimní přípravě splnilo účel, hráči si dobře zahráli, prosadili se i gólově, což jim dodá chuť do dalších tréninků. Jedinou vadou na kráse v tomto utkání bylo příliš obdržených branek v závěru utkání," řekl k zápasu lodivod osmého celku krajského přeboru po podzimní části.

Další přípravné utkání se hraje Jičín v sobotu 6. února od 10.00 hodin s účastníkem divize C z Jaroměře.   (kla, dopa)