Stará Paka B – Lázně Bělohrad/Pecka B 1:1 (1:1). Branky: Pospíšil – Vydra. Rozhodčí: Jílek – Bark (laik), Stárek (laik). ŽK: 2:2. ČK: 1:0. Diváků: 80. Stará Paka: Zlatník, M. Zeleňák, Štěpánek, Horák, Košťál, L. Grof, Bark, Pospíšil, Dunda, Kousal, Pakosta, střídali Šperk za Štěpánka, Kracík za Horáka, Richter za Kracíka. Lázně Bělohrad/Pecka B: Čížek, Bičiště, P. Blažek, Baumelt, Berger, Erbert, Dolejš, P. Jezbera, Vydra, L. Kraus, Černý, dále připraveni Nožička, Kořínek, Zahradník. Asistent trenéra: P. Zahradník.

V zápase, ve kterém neměli mít favorizovaní hosté se ziskem tří bodů vůbec žádné problémy, bylo vše jinak. Staropačtí mladíci se ujali již ve čtvrté minutě vedení, hosté byli zcela vyvedeni z míry a celý první poločas na nich byla znát nervozita a křečovitost. Těsně před přestávkou se jim však podařilo vyrovnat. Ve druhé půli zatlačili domácí hráče do hluboké defenzívy, ale bohužel vinou výborného výkonu Zlatníka i střídajího Richtera a hlavně vlastní nemohoucnosti zdárně zakončit se připravili o dva body…

TJ Kopidlno – Jiskra Hořice B 2:2 (2:0). Branky: Komárek, Pekárek – Palm, Jančák. Rozhodčí: Stejskal – Odvárko, Zedek. Diváků: 70. První poločas patřil domácím, druhý hostům, kteří odvezli bod.

Sobotní zápasy: Sokol Dětenice – SK Podskalan Podhradí 0:4 (0:1), FC Milíčeves B – Sokol Libuň 2:2 (1:0), Sokol Chomutice – Třešňový květ Žlunice 3:1 (2:0), Sokol Jičíněves – Sokol Lužany 5:1 (1:0), SKP Valdice – SK Hošek Robousy 3:1 (1:1).