V krajském přeboru se dva okresní zástupci představí na hřišti soupeře. Fotbalisté Lázní Bělohradu zajíždí do Vysoké nad Labem. Oba týmy dělí před vzájemným utkáním v tabulce tři body. Zatímco domácí v minulém kole zvítězili na hřišti Broumova (3:1), Bělohradští doma vysoko podlehli Libčanům (1:5).

Mužstvo Jičína pojede v roli jasného favorita do Dobrušky, která zatím nasbírala pět bodů.
Třetí okresní účastník nejvyšší krajské ligy, Jiskra Hořice, sehraje své utkání na domácí půdě, když hostí hradeckou Slavii. Ta v minulém dějství vybojovala tři cenné body s Kostelcem nad Orlicí, když o výhře rozhodla dvěma brankami v posledních pěti minutách (3:1). Hořičtí ukořistili velice důležité tři body v Novém Městě nad Metují, kde nakonec vyhráli 3:1.

V 1. A třídě se jediný okresní tým představí rovněž na domácím hřišti. Sobotka hostí předposlední Týniště nad Orlicí.
V 1. B třídě hrají všichni zástupci okresu v sobotu, přičemž v domácím prosředí se představí jediný, Miletín. Ten uvítá Rudník. V dalších zápasech zajíždí Valdice do Dolní Kalné, rezerva Jičína do Malšovic a Nová Paka do Tutnova k utkání s místním C týmem.
ŠLÁGR KOLA OP mužů

Nejzajímavějším duelem okresního přeboru mužů bude bezesporu duel dvou prvních celků tabulky. Do Železnice totiž v neděli přijede lídr z Nemyčevsi, jenž má po postupu ty nejvyšší ambice i ve vyšší soutěži.

CHYTÍ SE UŽ CHOMUTICE?
Jsou zatím zklamáním dosavadního průběhu okresního přeboru a s nulou na bodovém kontě figurují na posledním místě. Situace už začíná být pro Chomutice pomalu kritická. Na předposlední Podhradí ztrácí pět bodů a na Libáň bodů osm. V tomto kole Chomutice cestují do Staré Paky, kde je čeká těžké utkání s pátým celkem aktuální tabulky.

V OKRESNÍ SOUTĚŽI SOUBOJ REZERV
Nejnižší soutěž mužů nabídne hned dva duely záložních mužstev. V sobotu přivítá druhé Kopidlno devátý Miletín a sedmá Sobotka v neděli vyzve vedoucí Železnici.