ŽBS Železný Brod – SK Jičín 3:3 (2:1). Branky: Hejtmánek, Horáček, Mikolášek (PK).
Před nedělním utkání v Broumově zajíždělo fotbalové družstvo SK Jičín do loni ještě divizního Železného Brodu. Domácí v kompletní sestavě byli lepší kombinačně, ale do jasných šancí se nedostávali. Hosté podali bojovný výkon, přestože chyběli tři hráči základní sestavy (Puš, Gaubmann,Voldán). V dobrém světle se představily tři nové posily, Švec, Havlík a Vavrinec. Předvedený výkon je dobrým příslibem před nedělním soutěžním utkáním.

Fotbalisté Jiskry Hořice mají za sebou rovněž poslední prověrku před úvodním duelem v 1. A třídě. Představili se na hřišti týmu SK Pardubičky, které působí v krajském přeboru svého kraje.

SK Pardubičky – Jiskra Hořice 1:2 (1:0). Branky: Rubeš, P. Kuneš. Jiskra Hořice: Žižka (46. Krejčí) – Nálevka, D. Palm, Rubeš, Tomáš – P. Kuneš, Vávra, Nečesaný, Šlambera (46. P. Palm) – Melichar, Skalský.

Po prvním poločase Hořičtí prohrávali 1:0, příliš se jim nedařila finální fáze. Přesto si však vytvořili několik slibných příležitostí, které však zůstaly nevyužity. Ve druhém dějství si vypracovali opětmnožství brankových příležitostí a dvě z nich zužitkovali. Vyrovnání zařídil střelou zpoza pokutového území Rubeš a o pár minut později rozhodl po náběhu za obranu domácích P. Kuneš – 1:2. V sobotu zajíždí Jiskra do Sobotky, začátek utkání je v 17 hodin.⋌(re)