Konkurence však byla veliká, jelikož se sešly celky jako Texla Ostroměř, letošní vítěz turnaje v Chomuticích, MK Milani, mladý a silný tým ze Sobčic, Hornbach Hradec Králové a místní tým Podhorního Újezdu s bilancí dvou výher a dvou druhých míst z tohoto turnaje.

Vše bylo připraveno, občerstvení a hlavně počasí také nezklamalo, a tak se mohlo začít. Pořadatelé zvolili hrací systém každý s každým dvakrát patnáct minut za řízení rozhodčích P. Novotného a M. Plíška. Po deseti velmi vyrovnaných zápasech se z prvenství radoval domácí tým, který tak navázal na vítězství v Cadilac cupu, jenž se konal týden před tím. Za zmínku stojí také hattricky nejstaršího hráče Podhorního Újezdu Luboše Fialy, které docílil v obou turnajích.

Výsledky: Podhorní Újezd – Sobčice 2:1, – Texla Ostroměř 2:0, – MK Milani 3:3, Hornbach 5:0. Konečné pořadí: 1. Podhorní Újezd, 2. Texla Ostroměř, 3. MK Milani, 4. Sobčice, 5. Hornbach Hradec Králové.

Tím ale aktivity ve zdejším sportovním areálu zdaleka nekončí. Již v sobotu 6. srpna se koná míčový osmiboj dvojic. Bližší informace a přihlášky na tel. 603 877 267.

(lf)