Dnes odpoledne nastoupí na Gothardu k dohrávce mužstva Jiskry Hořice a SK Jičín. Výkop v 17 hodin. Zde ještě krátké ohlédnutí za víkendem.

Kratonohy – Hořice 2:0
Josef Vydra, vedoucí hořického mužstva: „Další zbytečná porážka. Neúčast útočníků Michálka a Nálevky byla znát – dopředu jsme byli neškodní. Když se k tomu přidají naivní chyby, které soupeř potrestá, je výsledek nasnadě. Nevyhrál lepší, ale šťastnější a hlavně zkušenější tým."

Jičín – Libčany 0:0
Jaroslav Matějka, Roman Mikolášek, jičínští trenéři: „Před utkáním jsme měli obavy, jestli úspěšně zvládneme přechod z umělé trávy na hřiště s přírodní trávou, které má daleko větší rozměry. I když jsme nevyhráli a ztratili dva domácí body, jsme s remízou spokojeni. Zde je třeba vidět i kvalitu soupeře. Šance na rozhodnutí zápasu měla obě mužstva. Jediným sporným okamžikem byla situace z prvního poločasu, kdy náš hráč běžel sám na branku a byl zezadu faulován, zde měla být podle nás udělena karta červená a ne žlutá. Jinak rozhodčí zvládli zápas dobře."

L. Bělohrad – Trutnov 0:2
Lukáš Čížek, bělohradský trenér: „První poločas jsme působili ustrašeně a po inkasovaném gólu jsme úplně přestali hrát a mohli jsme být rádi, že jsme inkasovali pouze jednou. Soupeř hrál skvělý fotbal, v rychlosti a pohybu. Zcela jistě to byl nejlepší tým, s kterým jsme se zatím potkali. Druhý poločas byl z naší strany úplně o něčem jiném. Začali jsme být aktivní, chtěli jsme s výsledkem něco udělat.

Vypracovali jsme si dvě gólové šance a měli několik dalších střel a nadějných situací. Soupeř také hrozil směrem dopředu a měl několik nadějných situací. Pro oko diváka se hrál ve druhé půli kvalitní zápas. Škoda, že se nám nepodařilo snížit, zápas by určitě dostal další náboj. Čekají nás další zápasy s týmy ze špičky a dál chceme pokračovat ve zlepšených výkonech ." ⋌(re)