Všichni, kdo vyplnili potřebné údaje, mohou tipovat prostřednictvím internetu na webových stránkách, www.denik.cz (vyhledejte váš Deník a tipujte). Absolutního vítěze poznáme po dvanáctém kole, které se hraje o víkendu 14. a 15. června. Konečné pořadí zveřejníme v Deníku ve středu 18. června. Nejlepší hráč celkového pořadí získá míč podepsaný druholigovými fotbalisty FC Hradec Králové.

Odměněni budou tradičně i vítězové jednotlivých kol, pro které je připravena hodnotná pivní cena od pivovaru Tambor, který odmění i nejúspěšnější hráče v celkovém pořadí Tip ligy.

Vítěz a další nejúspěšnější soutěžící dále obdrží zajímavé ceny od partnera naší soutěže – firmy Elektro Berry.
V 5. kole zvítězil Vlastimil Svoboda z Jičína, o jehož triumfu nerozhodla supertrefa, ale až větší celkový bodový zisk ze čtyřech minulých kol. Správné tipy pátého kola: 1. (2:1) – 1, 2. (3:3) – 0, 3. (0:1) – 2, 4. (2:2) – 0, 5. (1:0) – 1, 6. (2:4) – 2, 7. (4:2) – 1, 8. (4:0) – 1, 9. (0:3) – 2, 10. (2:2) – 0. Supertrefa: 38. Průběžné pořadí po 5. kole:

EXTRALIGA (1. – 11. místo)
JC0021 Jaroslav Patřín st., Lužany 8 37
JC0033 Hana Jedličková, Jičín 8 34
JC0049 Vojtěch Kazda, Nová Paka 5 34
JC0013 Alois Dejl, Jičín 8 31
JC0010 Jan Halčák, Jičín 8 31
JC0032 Jindra Kolumpek, Jičín 5 31
JC0045 Vlastimil Svoboda, Jičín 11 28
JC0016 Miloslav Dejl, Liberec 8 28
JC0014 Martin Dejl, Louny 8 28
JC0015 Lenka Dejlová, Louny 8 28
JC0012 Helena Dejlová, Jičín 8 28


1. LIGA (12. – 32. místo)
JC0011 Iveta Dejlová, Jičín 8 28
JC0009 Kateřina Halčáková, Jičín 8 28
JC0006 Tereza Halčáková, Osenice 8 28
JC0050 Ondřej Jón, Chomutice 8 28
JC0005 Zdeněk Munzar, Podoliby 8 28
JC0007 Pavel Ozdin, Osenice 8 28
JC0008 Tereza Ozdinová, Osenice 8 28
JC0030 Milan Šimek, Soběraz 8 28
JC0034 Luděk Drbohlav, Jičín 5 28
JC0077 Romana Matoušová, Jičín 5 28
JC0017 Jaromír Styblík, Slatiny 5 28
JC0048 Dominik Věchet, Nová Paka 5 28
JC0026 Hana Voldánová, Jičín 5 28
JC0062 Hana Vydrová, Hořice 5 28
JC0069 Helena Fendrychová, Brdo 2 28
JC0075 Dušan Koros, Jičín 2 28
JC0035 Pavel Bodlák, Kopidlno 8 27
JC0071 Romana Skrbková, Brdo 8 25
JC0059 Josef Vydra, Hořice 8 25
JC0068 Otakar Fendrych ml., Brdo 5 25
JC0020 Petr Špicar, Jičíněves 2 25

2. LIGA (33. – 53. místo)
JC0028 Roman Voldán, Jičín 2 25
JC0070 Helena Skrbková, Brdo -1 25
JC0086 Simona Houšková, Jičín 8 23
JC0044 Karel Halíř, Jičín 11 22
JC0001 Tomáš Houška ml., Jičín 5 22
JC0052 Pavlína Jónová, Chomutice 5 22
JC0031 Katka Rozsypalová, Jičín 5 22
JC0047 František Vycpálek, Milíčeves 5 22
JC0055 Bohumír Wagenknecht, Nová Paka 5 22
JC0018 Kateřina Styblíková, Slatiny 2 22
JC0027 Marta Voldánová, Jičín 2 22
JC0065 Jiří Roza, Hořice -1 22
JC0042 Kryštof Roman, Milíčeves 8 20
JC0019 Milena Urbanová, Slatiny 5 20
JC0024 Miroslav Kracík, Jičín 8 19
JC0029 František Lachman, Jičín 8 19
JC0003 Vlastimil Sudek, Libuň 8 19
JC0025 Josef Kotnik, Jičín 5 19
JC0072 Lukáš Skrbek, Brdo 5 19
JC0040 Pavel Svoboda, Jičín 5 19
JC0056 Miloslava Wagenknechtová, Nová Paka 5 19

3. LIGA (54. – 91. místo)
JC0082 Jan Bil, Stará Paka 2 19
JC0002 Tomáš Houška, Jičín 2 19
JC0064 Dana Rozová, Hořice -1 19
JC0058 František Polák, Jičín 5 17
JC0063 Vladimír Blíma, Hořice 5 16
JC0060 Aneta Vydrová, Hořice 5 16
JC0073 Otakar Fendrych, Brdo 2 16
JC0023 Josef Hlaváček, Libunec 5 14
JC0051 Miloš Jón, Chomutice 11 13
JC0037 Stanislav Fejfar, Jičín 5 13
JC0066 Marta Novotná, Hořice 2 13
JC0054 Josef Masopust, Mlázovice -1 13
JC0043 Zdeněk Roman, Milíčeves 8 11
JC0057 Dagmar Poláková, Jičín 5 11
JC0084 Zdeněk Přikryl, Sobotka -1 11
JC0079 Zdeněk Matouš, Jičín 2 10
JC0053 Milan Zeleňák, Nová Paka 0 10
JC0074 Jaromír Jelínek, Jičín -4 10
JC0094 Vratislav Kozák, Libošovice 5 9
JC0046 Dan Duřt, Jičín 0 9
JC0004 Zdenda Roman, Jičín 8 8
JC0039 Vojtěch Svoboda, Jičín 2 7
JC0022 Karel Šulc, Lužany 2 7
JC0067 Jindřich Novotný, Hořice -1 7
JC0078 Patrik Matouš, Jičín -4 7
JC0061 Tomáš Nálevka, Hořice -4 7
JC0038 Václav Kameník, Jičín 5 6
JC0089 Michal Šorm, Lázně Bělohrad 0 5
JC0092 Stanislav Kozák, Železnice -1 5
JC0091 Radek Vích, Jinolice -1 5
JC0085 Olda Čapek, Jičín 5 4
JC0083 Pavel Fikar, Terezniny Dary 2 4
JC0036 Aleš Fejfar, Jičín -1 4
JC0041 Miluše Svobodová, Jičín -1 4
JC0093 Petra Kozáková, Libošovice -1 3
JC0088 Jiří Hasan, Libošovice 2 0
JC0090 Olga Hasanová, Libošovice -7 0
JC0087 Antonín Urban, Vysoké Veselí 0 -3