Vyznamenaní byli rozděleni celkem do patnácti kategorií. Proto mu přišly popřát i významné osobnosti, jako krajský hejtman Lubomír Franc, hradecký primátor Zdeněk Fink nebo ředitel krajské Policie Martin Červíček. Večer zahájil předseda krajského fotbalového svazu Václav Andrejs, přítomen byl i člen Výkonného výboru krajského fotbalového svazu, sekretář SK Jičín Jiří Jeník.
Při slavnostním vyhlašování nejúspěšnějších se dostalo i na zástupce SK Jičín. V kategorii trenér mládeže – cena Josefa Součka byl vyhodnocen Petr Beneš. V kategorii XI. roku v sezóně 2013/14 se dostalo na jičínského obránce a kapitána A mužstva Aleše Gaubmanna a útočníka Michala Voldána.

Redakci Jičínského deníku velmi potěšilo, že za celoživotní práci pro rozvoj a všestrannou propagaci fotbalu byl mezi oceněnými i dlouholetý redaktor a dnes čilý důchodce s neutuchajícím zájmem o sport Josef Petráček, který obdržel cenu časopisu „Fotbal v kraji". Josef Petráček za svého působení v redakci Jičínského deníku vždy zastával heslo: „Slunce a noviny musí vyjít každý den."
Tohoto ocenění si velmi vážím. Je však nutné poděkovat okresnímu fotbalovému svazu Jičín, který vždy nabádal oddíly, aby hlásily informace k utkáním včas," říká sám oceněný.

Všem vyhodnoceným blahopřeje i výbor fotbalového oddílu SK Jičín, děkuje za odvedenou práci i vzornou reprezentaci jičínského fotbalu a do dalších let přeje další úspěchy i pevné zdraví. Už dnes se všichni účastníci těší na šestý Galavečer, na který do Náchoda pozval jeho starosta Jan Birke.   (vej), (n)