FC VTJ Milíčeves – SK Hošek Robousy 0:2 (0:2). Branky: Tomášek, Kaláb. Rozhodčí: Kučera – Kuchta, Šťastný. ŽK: 1:1. Diváci: 50. Hosté začali opatrněji, ale domácí nedokázali několik slibných útoků dotáhnout do úspěšné koncovky. A tak v 25. minutě udeřily Robousy. Od té chvíle se na hře domácích začala projevovat nervozita, která vyústila v množství nepřesností. V poslední minutě první půle opět skórovali hosté a dostali se do dvoubrankového vedení. A protože ve druhé půlce hry se už nic podstatného nestalo, putovaly body zaslouženě do Robous.
SK Češov – Jiskra Hořice B 0:7 (0:5). Branky: M. Skalský 4, M. Tomáš, V. Rychtera (pen), R. Palm. Rozhodčí: Plíšek, bez karet. Diváků: 50. Výsledek hovoří za další komentáře.

FK Lázně Bělohrad-Pecka B – Sokol Chomutice 5:1 (4:1). Branky: P. Jezbera 2, M. Voříšek, D. Jezbera, R. Suchánek – D. Jezbera. Rozhodčí: K. Fink, bez karet. Diváci: 40. Nepřijel delegovaný rozhodčí, a tak po losování se této role ujal ke spokojenosti všech Karel Fink, na lajnách mu asistovali laici.
SKP Valdice – Sokol Nemyčeves 3:2 (0:0). Branky: Pitthard, Vilímek, Tesař – Brett, Typlt. Rozhodčí: Novotný. ŽK: 2:1. Diváci: 50. Pod Zebínem se hrál vyrovnaný duel, o tříbodovém zisku domácích rozhodl deset minut před koncem Tesař.

S.K. Podskalan Podhradí – Třešňový květ Žlunice 6:1. Bez podrobností.

TJ Sokol Lužany – FK Kopidlno B nehráno! Hosté oznámili, že pro nedostatek hráčů k utkání nepřijedou. V tabulce je započítán kontumační výsledek.
Dohrávky: SK Podskalan Podhradí – FK Kopidlno B 5:0 (4:0). Branky: Merenus 2, Zelinger, Říha, Ramšák. Rozhodčí: T. Haken, bez karet. Diváci: 90. O výsledku rozhodl již první poločas.

FC VTJ Milíčeves – Jiskra Hořice B 1:0 (0:0). Branka: Rejha. Rozhodčí: ŽK: 3:2. Diváci: 50. Za velikého vedra se hrál dobrý fotbal s mnoha šancemi na obou stranách. Domácí jich měli o malinko víc a o konečném výsledku rozhodla jediná proměněná příležitost pět minut před koncem, když střelou přes hlavu skóroval Rejha.

Sokol Železnice – SK Hošek Robousy 0:1 (0:1). Branka: Michal Kaláb. Rozhodčí: J. Erlebach, L. Haken, D. Duřt. ŽK: 2:1. Diváci: 103. Hosté byli v prvním poločase lepší a zaslouženě vedli 0:1. Po změně stran se domácí zlepšili, soupeře přehráli, ale vyrovnat se jim nepodařilo.

1. SK Hošek Robousy ⋌25 18 2 5 63: 35 56
2. Podskalan Podhradí ⋌25 16 6 3 57: 28 54
3. Bělohrad-Pecka B ⋌25 16 3 6 86: 44 51
4. Sokol Železnice ⋌24 15 0 9 60: 37 45
5. Jiskra Hořice B ⋌25 12 3 10 63: 45 39
6. Sokol Nemyčeves ⋌25 13 0 12 59: 59 39
7. FC VTJ Milíčeves ⋌25 12 1 12 45: 46 37
8. SKP Valdice ⋌25 11 3 11 41: 34 36