Na vítěze kola čeká balíček od pivovaru Tambor. 

LIGA MISTRŮ (1. – 11. místo)
JC0064 Aneta Vydrová, Hořice 5 69
JC0011 Romana Matoušová, Jičín 5 66
JC0056 Vojtěch Kazda, Nová Paka 2 66
JC0018 František Polák, Jičín 11 63
JC0012 Milan Šimek, Soběraz 8 63
JC0028 Helena Fendrychová, Brdo 8 60
JC0005 Jaromír Styblík, Slatiny 8 60
JC0013 František Lachman, Jičín 5 60
JC0007 Veronika Drašarová, Slatiny 8 57
JC0010 Patrik Matouš, Jičín 8 57
JC0059 Bohumír Wagenknecht, Nová Paka 8 57

EVROPSKÁ LIGA (12. – 22. místo)
JC0050 Luděk Drbohlav, Jičín 5 57
JC0069 Magdaléna Šandová, Hořice 2 57
JC0065 Hana Vydrová, Hořice 2 57
JC0032 Miluše Svobodová, Jičín 11 54
JC0004 Lukáš Drašar, Nová Ves n. Pop. 8 54
JC0003 Pavlína Drašarová, Nová Ves n. Pop. 5 54
JC0061 Ondřej Krejčí, Nová Paka -1 54
JC0074 Tomáš Houška, Jičín 11 51
JC0019 Dagmar Poláková, Jičín 11 51
JC0033 Stanislav Sýkora, Roveň 11 51
JC0053 Josef Hlaváček, Libunec 8 51

I. LIGA (23. – 33. místo)
JC0057 Pavel Fikar, Tereziny Dary 5 51
JC0006 Kateřina Styblíková, Slatiny 5 51
JC0055 Vlastimil Svoboda, Milíčeves 5 51
JC0026 Helena Dejlová, Jičín 11 48
JC0040 Jan Halčák, Osenice 11 48
JC0027 Alois Dejl, Jičín 8 48
JC0024 Martin Dejl, Louny 8 48
JC0042 Martina Dejlová, Louny 8 48
JC0023 Lenka Dejlová, Louny 8 48
JC0038 Tereza Halčáková, Osenice 8 48
JC0054 Dušan Koros, Jičín 8 48

II. LIGA (34. – 44. místo)
JC0075 Jaroslav Odvárko, Jičín 8 48
JC0037 Pavel Ozdin, Osenice 8 48
JC0035 Zdeněk Sýkora, Roveň 8 48
JC0015 Vladimír Blíma, Hořice 5 48
JC0043 Otakar Fendrych, Brdo 5 48
JC0048 Stanislav Kozák, Železnice 2 48
JC0041 Martin Dejl, Chomutov 8 45
JC0025 Iveta Dejlová, Jičín 8 45
JC0022 Lucie Dejlová, Louny 8 45
JC0039 Kateřina Halčáková, Jičín 8 45
JC0001 Michal Matura, Semily 8 45

ČFL (45. – 55. místo)
JC0036 Tereza Ozdinová, Osenice 8 45
JC0034 Zdeňka Sýkorová, Roveň 8 45
JC0052 Václav Kameník, Jičín 5 45
JC0060 Jaroslav Novotný, Hořice 5 45
JC0017 Dana Rozová, Hořice 5 45
JC0021 Stanislav Fejfar, Bartoušov 8 42
JC0073 Tomáš Houška ml., Jičín 2 42
JC0076 Lukáš Jedlička, Jičín 2 42
JC0067 Marta Novotná, Hořice -1 42
JC0020 Aleš Fejfar, Bartoušov 11 39
JC0002 Miroslav Kracík, Jičín 5 39

DIVIZE (56. – 66. místo)
JC0009 Zdeněk Matouš, Jičín 5 39
JC0062 František Vycpálek, Milíčeves 5 39
JC0049 Hana Jedličková, Jičín 2 39
JC0051 Jaromír Jelínek, Jičín 2 39
JC0068 Jindřich Novotný, Hořice 2 39
JC0047 Zdeněk Přikryl, Sobotka 2 39
JC0030 Helena Skrbková, Brdo -1 39
JC0078 Bedřich Šimon, Popovice 8 37
JC0016 Jiří Roza, Hořice 8 36
JC0063 Tomáš Nálevka, Hořice 5 36
JC0014 Josef Kotnik, Jičín 2 36

KRAJSKÝ PŘEBOR (67. – 74. místo)
JC0071 Zdeněk Bajer, Jičín 11 33
JC0058 Miloslava Wagenknechtová, Nová Paka 2 33
JC0072 Simona Houšková, Jičín 5 30
JC0029 Jan Vedral, Brdo 11 27
JC0066 Josef Vydra, Hořice -1 27
JC0044 Lukáš Skrbek, Brdo 8 24
JC0031 Romana Skrbková, Brdo 2 21
JC0077 Oldřich Čapek, Jičín 5 18

OKRESNÍ PŘEBOR (75. – 78. místo)
JC0046 Vratislav Kozák, Libošovice 2 13
JC0045 Petra Kozáková, Libošovice 2 13
JC0008 Radek Vích, Jinolice 8 7
JC0070 Jaroslav Novotný, Hořice 0 -1

Výsledky zápasů 8. kola
1. Vysoká – Jičín 0:1 2
2. Hořice – Č. Kostelec 1:3 2
3. L. Bělohrad – Chlumec 0:0 0
4. Sobotka – Třebechovice 4:0 1
5. RMSK Cidlina B – Jičín B 2:1 1
6. Kobylice – Nová Paka 3:0 1
7. Miletín– Trutnov C 5:1 1
8. Milíčeves– Žlunice 2:1 1
9. Lužany – Kopidlno 3:0 1
10. Libáň – Podhradí 0:2 2
V deseti duelech padlo celkem 29 branek.