Na vítěze čeká balíček od Královédvorského pivovaru Tambor. 

LIGA MISTRŮ (1. – 9. místo)
JC0066 Dušan Koros, Jičín 2 61
JC0002 Bohumír Wagenknecht, Vidochov 5 58
JC0070 Otakar Fendrych, Brdo 2 55
JC0054 Luděk Drbohlav, Jičín 2 52
JC0016 Tomáš Nálevka, Hořice 2 52
JC0012 Jindřich Novotný, Hořice 8 49
JC0069 Helena Skrbková, Brdo 5 49
JC0004 Pavel Fikar, Tereziny Dary -1 49
JC0048 Stanislav Kozák, Železnice -4 49

EVROPSKÁ LIGA (10. – 20. místo)
JC0019 Jan Menčík, Holovousy -1 47
JC0018 Magdaléna Šandová, Hořice 5 46
JC0022 Miroslav Kracík, Jičín 2 46
JC0024 Martina Dejlová, Louny -1 46
JC0007 Lukáš Drašar, Nová Ves n. P. -1 46
JC0029 Tereza Ozdinová, Osenice -1 46
JC0053 František Polák, Jičín -1 46
JC0028 Stanislav Sýkora, Roveň -1 46
JC0025 Zdeněk Sýkora, Roveň -1 46
JC0027 Zdeňka Sýkorová, Roveň -1 46
JC0026 Radka Sýkorová, Roveň -1 46

SYNOT LIGA (21. – 31. místo)
JC0062 Simona Houšková, Jičín 5 44
JC0059 Oldřich Čapek, Jičín 0 44
JC0052 Dagmar Poláková, Jičín 5 43
JC0063 František Lachman, Jičín 2 43
JC0058 Vladimír Pavlata, Jičín 2 43
JC0033 Martin Dejl, Jičín -1 43
JC0035 Lucie Dejlová, Louny -1 43
JC0032 Iveta Dejlová, Jičín -1 43
JC0034 Lenka Dejlová, Louny -1 43
JC0023 Zdeněk Munzar, Podoliby -1 43
JC0038 Pavel Ozdin, Osenice -1 43

II. LIGA (32. – 42. místo)
JC0010 Kačka Styblíková, Slatiny -4 43
JC0040 Václav Kameník, Jičín 0 42
JC0078 Vojtěch Kazda, Nová Paka 2 41
JC0060 Dominik Věchet, Nová Paka -1 41
JC0050 Jiří Roza, Hořice 2 40
JC0056 František Vycpálek, Milíčeves 2 40
JC0017 Josef Vydra, Hořice 2 40
JC0030 Alois Dejl, Jičín -1 40
JC0031 Helena Dejlová, Jičín -1 40
JC0036 Jan Halčák, Jičín -1 40
JC0037 Kateřina Halčáková, Jičín -1 40

ČESKÁ FOTBALOVÁ LIGA (43. – 53. místo)
JC0039 Tereza Halčáková, Osenice -1 40
JC0065 Tomáš Houška, Jičín -1 40
JC0044 Jaromír Jelínek, Jičín -1 40
JC0055 Michal Matura, Semily -1 40
JC0068 Romana Skrbková, Brdo -1 40
JC0008 Pavlína Drašarová, Nová Ves n. P. -4 40
JC0072 Vlastimil Svoboda, Milíčeves 2 38
JC0064 Miluše Svobodová, Milíčeves -1 38
JC0074 Zdeněk Přikryl, Sobotka -4 38
JC0046 Josef Hlaváček, Libunec 2 37
JC0045 Aleš Hlaváček, Hořice 2 37

DIVIZE (54. – 64. místo)
JC0015 Aneta Vydrová, Hořice 2 37
JC0071 Lukáš Skrbek, Brdo -1 37
JC0051 Milan Šimek, Soběraz -1 37
JC0011 Jaromír Styblík, Slatiny -4 37
JC0043 Bohumil Šrám, Lázně Bělohrad 11 34
JC0006 Lukáš Jedlička, Jičín -1 34
JC0041 Roman Voldán, Jičín -1 34
JC0009 Veronika Drašarová, Slatiny -4 34
JC0042 Hana Voldánová, Jičín -4 34
JC0075 Zdeněk Matouš, Jičín 5 32
JC0047 Vlastimil Sudek, Libuň -1 31

KRAJSKÝ PŘEBOR (65 – 75. místo)
JC0013 Marta Novotná, Hořice -4 31
JC0003 Miloslava Wagenknechtová, Vidochov -4 31
JC0061 Tomáš Houška ml., Jičín 2 29
JC0057 Jaroslav Patřín, Lužany 5 28
JC0077 Romana Matoušová, Jičín 2 26
JC0081 Karel Šulc, Lužany 2 26
JC0084 Stanislav Fejfar, Bartoušov 0 26
JC0073 Radek Vích, Jinolice 0 26
JC0005 Hana Jedličková, Jičín 2 25
JC0014 Hana Vydrová, Hořice -4 25
JC0076 Patrik Matouš, Jičín 2 23

OKRESNÍ PŘEBOR (76. – 87. místo)
JC0079 Zdeněk Bajer, Jičín 0 23
JC0021 Daniel Střížka, Hořice 0 22
JC0049 Vladimír Blíma, Hořice -7 22
JC0083 Zdeněk Bajer, Jičín 0 20
JC0080 Pavel Bodlák, Kopidlno 2 17
JC0067 Helena Fendrychová, Brdo -1 16
JC0085 Aleš Fejfar, Bartoušov 0 14
JC0086 Vratislav Kozák, Libošovice 0 13
JC0082 Bedřich Šimon, Popovice 0 8
JC0001 Jiří Tvrz, Duchcov 0 8
JC0020 Aleš Lánský, Hořice 0 6
JC0087 Milan Lustig, Jičín 0 5

Výsledky 8. kola
1. Chlumec – Jičín 3:3 0
2. Miletín – Hořice 2:0 1
3. L. Bělohrad – Roudnice 3:1 1
4. Černilov – Sobotka 0:0 0
5. Hostinné – Jičín B 1:4 2
6. Kobylice – Libáň 3:3 0
7. Kopidlno – Žacléř 2:2 0
8. Nová Paka – Jičíněves 9:0 1
9. Hořice B – Chomutice 2:2 0
10. Stará Paka – Podhradí 2:1 1
V deseti duelech padlo celkem 43 branek