Sousedské derby pod Zebínem rozhodl „veterán" Daniš. Cenné body přivezly Lužany a bělohradské béčko.

SK Češov – S.K. Podskalan Podhradí 0:1 (0:0). Branka: Pištěk. Rozhodčí: Soukup – Novotný (LB), Střížka. ŽK: 1:1. Diváků: 50. Vyrovnané utkání, (na šance 4:6). Lídr tabulky se na hřišti beznadějně posledního celku dost nadřel. O výsledku rozhodla 76. minuta, která potvrdila pravidlo nedáš, dostaneš. Domácí svoji akci nezakončili, soupeř z protiútoku ano.

SKP Valdice – Sokol Železnice 1:2 (0:1). Branky: Doleček – Daniš 2. Rozhodčí: Horák – Erlebach, Duřt. ŽK: 2:2. Diváků: 80. Pod Zebínem se hrálo vyhecované, ale bojovné, sousedské derby, které přineslo cenný výsledek hostům. Zasloužil se o něj Daniš, který otevřel v 5. minutě skóre a v poslední 90. vstřelil rozhodující gól.

Sokol Jičíněves – FK Lázně Bělohrad-Pecka B 0:3 (0:2). Branky: Voříšek 2, Suchánek. Rozhodčí: Šamko – Mokošín, Řehák. ŽK: 1:3. Diváků: 40. Zasloužené vítězství hostů, byli celý zápas lepší.

Sokol Nemyčeves – TJ Sokol Lužany 1:3 (0:0). Branky: Brett – Volšička 2, Fejfar. Rozhodčí: J. Drusan. ŽK: 2:2. Diváků: 40. V prvním poločase mělo utkání vyrovnaný průběh, po změně stran hosté třemi góly rozhodli o svém vítězství.

Třešňový květ Žlunice – FC VTJ Milíčeves 4:3 (1:2). Branky: J. Calta 2, T. Szamko, O. Sýs – Jak. Roman, P. Špicar, Jak. Rejha. Rozhodčí: P. Novotný – J. Kuchta, M. Vitvar. ŽK: 3:3. Diváků: 40. Ve vyrovnaném utkání domácí srovnali stav a zásluhou Calty a Szamka otočili výsledek, který jim přinesl tři body.
SK Hošek Robousy – Sokol Chomutice 4:2 (1:2). Branky: Tomášek 4 – Novotný, Čapek. Rozhodčí OFS Hradec Králové – Kresska, Ludvík, Vavřina. ŽK: 1:2 (Pěnička – Voháňko, Morks). Diváků: 40. Utkání nezačalo pro domácí příliš šťastně, hosté pozornou hrou vzadu a dobře sehranými standardkami šli do vedení 0:2. Jenže v poslední minutě prvního poločasu se střelecky prosadil Tomáš Tomášek a vrátil domácí do hry. Svůj střelecký koncert dovršil v druhém poločase hattrickem, a tak Robousy vydřely vítězství.

1. Podhradí ⋌14 10 4 0 31:14 34
2. L. Bělohrad B ⋌14 9 2 3 52:29 29
3. Železnice ⋌14 9 0 5 40:22 27
4. Robousy⋌ 14 8 2 4 34:28 26
5. Hořice B ⋌13 7 1 5 32:22 22
6. Milíčeves ⋌14 7 1 6 30:24 22
7. Chomutice ⋌14 6 2 6 34:27 20
8. Kopidlno B ⋌13 5 4 4 30:23 19