Miletín – Jičín B 2:3

Fakta – branky: 26. Urban, 41. Leplt – 23. Kocourek, 25. Pluhař 31. Zugar. Rozhodčí: Janota. ŽK: 1:2 (Nosek – Chvalina, Veg). Diváků: 70. Poločas: 2:3. Důležitý moment: pasáž mezi 23. a 41. minutou, kdy padly všechny góly. SK Miletín: Schejbal – Nosek, Stránský, Brentner, Jukl (63. Nálevka) – Bartoníček, Machačka, Minich (46. Hátle), Krátký (73. Poláček) – Leplt, Urban. SK Jičín B: Přibyl – Veg (82. Kořínek), Bryscejn (78. Srb), Chvalina, Babák – Hejtmánek, Kirschner, Zugar, Kocourek – Meszaros (90. Sobotka), Pluhař.

Antonín Kraus, vedoucí mužstva SK Miletín: „K prvnímu jarnímu utkání přijela na miletínský trávník rezerva Jičína. Soupeř se představil ve velmi dobrém světle, předvedl rychlý, důrazný a běhavý fotbal, který nám dělal hlavně v první půli značné potíže. O osudu utkání rozhodla pasáž mezi 23. a 41. minutou, kdy padlo všech pět branek. Diváci viděli ještě další příležitosti před oběma brankami, ale skóre se už nezměnilo. Při více štěstí jsme mohli uhrát i bod, ale tři body si odváží Jičín zaslouženě. Dobrý výkon podala trojice rozhodčích Janota, Beránek a Šmída.

Robert Samko, vedoucí týmu SK Jičín: „První mistrovské utkaní jara jsme rozhodli již v první půlce, když jsme po rychlých protiútocích zaznamenali tři branky. Domácí snížili po našich hrubých chybách a špatné koncentraci. V druhé půlce jsme zahodili čtyři stoprocentní šance, přesto vítězství udrželi až do konce. Pochvalu zaslouží všichni, vyzvedl bych výkon Přibyla v jičínské brance.

Bílá Třemešná – Libáň 5:2
Fakta – branky: 37. Hendrych, 38. Josef Kubelka, 43. J. Hažer, 55. David Kubelka, 89. Forman – 51. Balcar, 76. Radek Hlavatý. Rozhodčí: Franěk. ŽK: 1:3. Poločas: 3:0. Diváků: 40. Důležitý moment: Ve 45. minutě neproměnil pokutový kop Smetana (gólman Dobřichovský chytil!). TJ Sokol Libáň: Miech (35. Skořepa) – Kropáček, Kohout, Mutzer, Smetana – Radek Hlavatý, Mička, Zd. Pešta, Bányácski – Havlík, Balcar.

František Skřivánek, libáňský trenér: „K utkání jsme odjížděli s dvanácti hráči a čekal nás další těžký soupeř z čela tabulky.V závěru poločasu jsme během pěti minut třikrát inkasovali a těsně před odchodem do šatny neproměnili penaltu. Po změně stran jsme snížili, ale soupeř měl zápas pod kontrolou. Nedařilo se nám v obranné fázi, zde nás čeká hodně práce."

Po podzimu nejlepší Starou Paku čekají tři dohrávky, podobně je na tom Kopidlno.