V Libuni se hrál pohledný fotbal, ale domácí stále na jarní vítězství čekají. Druhá polovina tabulky patří většinou rezervám známých týmů.

Sokol Libuň – Sokol Stará Paka B 0:3 (0:2). Branky: Krejčí 2 (jednou z pen.), Pakosta. Rozhodčí: Václavík. ŽK: 3:3. ČK: 0:1 (Pakosta). Diváci: 85. Hrál se pěkný fotbal, nechybělo nasazení, ani moment překvapení. Zdejší stánek byl plný, pěkné je i sociální zařízení, což svědčí o dobré práci funkcionářů.
Sokol Dětenice – 1. FK Nová Paka B 0:3 (0:2). Branky: Vais, Dlabola, Wojcik. Rozhodčí: P. Mokošín – V. Mokošín, Šťastný. ŽK: 4:1. Diváci: 40. K vidění byl pěkný fotbal, o který se zasloužily dva nejlepší týmy tabulky. Hosté ovšem měli navrch a zaslouženě zvítězili. Pochvala za bezchybný výkon patří rozhodčím, a to je potěšitelné zjištění.

Sokol Železnice B – FC Žeretice 1:2 (1:1). Branky: Drahoňovský (pen.) – Nýdrle 2. Rozhodčí: Dvořák. ŽK: 0:2. Diváci: 56. První poločas přinesl vyrovnaný boj, hosté se dostali do vedení lobem, domácí vyrovnali z penalty za faul. Brzy po změně stran se opět individuálně prosadil Nýdrle, poté měla Železnice poměrně značnou převahu, ale nedokázala se gólově prosadit, a tak přišla o body.

Sokol Chomutice B – SK Češov 0:4 (0:2). Branky: vlastní, Čonka, Ouhrabka, Berda. Pro domácí oddíl to byl pořádný zápřah. O víkendu ve svém stánku odehráli osm utkání. Je to skvělá příprava na oslavy 80 let založení místního fotbalu, které vyvrcholí celodenním programovým blokem v sobotu 7. června. Podrobnosti budeme pravidelně přinášet.

S.K. Podskalan Podhradí B – SK Miletín B 1:4 (1:0). Branky: Dvořák z pen. – Filounek 2, Drahonínský, Bartoníček. Rozhodčí: Šťastný. ŽK: 0:1. Diváci: 50. „Na kopci" domácí vedli, ve druhém poločase už skórovali pouze hosté, a tak odvezli všechny tři body.

SKP Valdice B – TJ Sokol Libáň B 2:2 (0:0). Branky: Repka, Tesař – Tarant, Vondráček. Rozhodčí: Dvořák, bez karet. Diváci: 47. Pod Zebínem se body dělily. Celých devadesát minut bylo vyrovnaných, což potvrzuje i výsledek. Volno měl SK Hošek Robousy B.⋌(epá)

1. 1. FK Nová Paka B ⋌17 13 3 1 59:12 42
2. Sokol Dětenice⋌ 15 11 2 2 36:14 35
3. SK Češov ⋌16 10 4 2 51:23 34
4. FC Žeretice ⋌17 6 8 3 38:26 26
5. SK Miletín B ⋌16 7 3 6 50:35 24
6. Sokol Železnice B ⋌15 7 3 5 30:21 24
7. Sokol Stará Paka B ⋌16 7 3 6 27:25 24
8. SK Hošek Robousy B ⋌15 7 1 7 33:30 22