1. FK Nová Paka – RMSK Cidlina Nový Bydžov 3:2 (1:1). Fakta – branky: Vincour 2 (obě vlastní), Kordík – Labík, Bastin

Smolařem zápasu se stal hostující Filip Vincour, který sice dvakrát skóroval, ale vždy do vlastní sítě. Novobydžovští se v utkání ujali vedení po pěkné kombinační akci, kterou úspěšně zakončil hlavou Tomáš Labík. Domácím se podařilo vyrovnat ještě do poločasové přestávky, když zmatek v hostující obraně využil Jakub Kordík a umístěnou střelou překonal novobydžovského brankáře.

Zatímco v úvodu zápasu byli hosté aktivnější, stejně jako v minulém utkání na chudonické umělé trávě, po obdržené brance otěže zápasu přebírali domácí a ve druhém poločase, až na zbytečné individuální chyby, měli hru pod kontrolou. Nutno však poznamenat, že právě dvě vlastní branky již zmiňovaného Filipa Vincoura výrazně ovlivnily průběh utkání. Hosté korigovali výsledek zápasu v samém závěru, kdy novopacká obrana „namazala" Tomáši Bastinovi, ten nabídku neodmítl a snížil na konečných 3:2 ve prospěch domácího mužstva.

K dalšímu přípravnému utkání zavítají na umělou trávu do Nové Paky fotbalisté ze středočeských Benátek nad Jizerou, aktuálně pátého celku krajského přeboru středních Čech, který vede z lavičky zkušený trenér Vladimír Sedláček z Mladé Boleslavi a kádr mužstva je složen převážně z fotbalistů, kteří prošli mladoboleslavskou líhní. Zápas se hraje v sobotu 16. února, začátek v 10 hodin. ⋌(axe)