V dalším utkání se na půdě Jičíněvsi představil druhý celek aktuální tabulky, rezerva Lázní Bělohradu, která o svém vítězství rozhodla již v prvním poločase, když po něm vedla již 6:1. Střelecky se nejvýrazněji prosadil Radek Šorm, kterému se dvěma brankami zdatně sekundovali Suchý a Suchánek. Tým Jičíněvsi je po čtyřech kolech jediným celkem bez bodového zisku.

Důležitý krok ke zlepšení stávající situace udělalo B mužstvo Hořic, jenž bylo po třech kolech rovněž bez bodu. Na hřišti Podhradí ale Hořičtí až na výjimky splnili předzápasovou taktiku, která nakonec slavila úspěch. Hráči z města kamenné krásy díky dvěma přesným zásahům Michala Ernsta zvítězili 2:1 a slaví první tři body v novém ročníku okresního přeboru.

Ve Žlunicích se představily Chomutice, které zde dokázaly zvítězit 4:1 a drží se v kontaktu s předními týmy tabulky.
Tým Železnice vytěžil z úvodních tří zápasů devět bodů a v utkání s loňským účastníkem 1. B třídy z Milíčevsi byl favoritem. Domácí ovšem doplatili na špatnou koncovku a v závěru utkání inkasovali z ojedinělé akce branku na 1:2.

Velmi dobře si v dosavadním průběhu počínají Lužany. Ty tentokrát cestovaly do Staré Paky a potvrdily zde své dobré výkony, když zvítězily vysoko 4:0.
Okresní soutěž mužů má odehraná rovněž čtyři kola. V tomto dějství přivítaly Dětenice Železnici B, která v utkání spoléhala na rychlé protiútoky. To ovšem k úspěchu nevedlo a domácí nakonec vyhráli 2:0.

V dalším utkání hostily Žeretice celek z Robous. Hosté byli sice fotbalovější, ale produktivnější domácí nakonec slavili tři body za výhru 3:1.
Mužstvo Nemyčevsi změřilo síly s rezervou Podhradí a v prvním poločase si vytvořilo převahu, kterou korunovalo čtyřmi brankami. Ve druhém dějství se hosté zlepšili, ale stačili již pouze zkorigovat konečnou porážku na 3:5.

Tým Libáni B přivítal Libuň a ve vyrovnaném utkání plném nepřesností doplatil na špatnou finální fázi. Hosté nakonec zvítězili 2:1.
V posledním utkání se střetl domácí Češov se zálohou Sobotky. Hosté vsadili na rychlé protiútoky a ve druhém poločase strhli vítězství na svou stranu.
Miletín B měl v tomto kole volno.