TJ Jiskra Hořice – SK Bystřian Kunčice 0:1 (0:1). V improvizované sestavě si v prvním poločase nedokázali hráči z města kamenné krásy vytvořit žádnou dobrou příležitost ke vstřelení branky. Ve druhém dějství pokračovala hra nevalné úrovně, ale Hořičtí se již přece jenom dostali do třech velmi slibných šancí.

Dvě z nich měl na svědomí útočník Skalský, který svůj první pokus nasměroval do břevna a druhá jeho slibně vyhlížející akce skončila faulem brankáře Kunčic na hranici pokutového území. Třetí a největší šanci Hořic měl další útočník Melichar, který postupoval zcela sám na branku soupeře, bohužel však trefil dobře postaveného brankáře. Do příštího zápasu bude muset Jiskra vstoupit s větší chutí a odhodláním a navázat tak na zodpovědné výkony ze dvou předešlých utkání v turnaji.

Sestava TJ Jiskra Hořice: Žižka – D. Pour, Šeda, Melaga, Antoš (80. Tomáš) – Tomáš (55. Melichar), Palm, Vávra, Nálevka – Skalský, Melichar (35. Kuneš).
V příštím zápase, který je na programu v sobotu 22. února, se Jiskra Hořice utká s účastníkem 1. B třídy, týmem Kopidlna. Toto střetnutí má výkop v 11. 45 hodin. ⋌(dopa)