Čtyři kola před koncem drží Stružinec v okresním přeboru dál náskok šesti bodů a neohroženě tak míří za postupem do krajské I. B třídy. Plány mu může překazit jen Mříčná, která byla o víkendu také stoprocentní a nadále lídra prohání.

Okresní přebor

Košťálov B – Kruh 6:2 (3:0)

První poločas odehráli hosté pouze v deseti a domácí po hattricku Fejfara vedli 3:0. Do druhého poločasu Kruh doplnil stav, hra se vyrovnala, ale domácí si výsledek pohlídali. Hosté už neskončí lépe, než předposlední.
Fakta – branky: Fejfar 3, T. Tulach, M. Móro, Rosler – Jiří Kužel, Albrecht. Rozhodčí: Přikryl st. ŽK: 1:2. Diváků: 30.

H. Branná B – Libštát 1:0 (0:0)

Vyrovnané utkání nakonec rozhodla jediná branka domácích, když hosté nedokázali využít své šance. Libštát zůstává na dvanáctém místě.
Fakta – branka: V. Paulů. Rozhodčí: Mikule. ŽK: 0:1. Diváků: 100.

Malá Skála – Stružinec 1:6 (0:0)

První poločas byl velice kvalitní a vyrovnaný. Ovšem branku hrstka přihlížejících neviděla. Ve druhém šli domácí do vedení, ale poté došlo k jejich totálnímu kolapsu a šestkrát inkasovali. Hráči Stružince tak udělali důležitý krok v boji o postup.
Fakta – branky: M. Makula – Heřmanský 4, Votoček 2. Rozhodčí: Rolf. ŽK: 2:2. ČK: 0:1. Diváků: 50.

Bělá – Martinice 5:0 (1:0)

V prvním poločase ještě drželi hosté přijatelný výsledek. Ve druhém měli domácí stálou převahu. Dařilo se jim i střelecky a zaslouženě si připsali tři body za vysoké vítězství, když ještě několik dalších šancí zůstalo nevyužito.
Fakta – branky: Patz 2, Čokina, T. Beran, Fajfr. Rozhodčí: Mašek. ŽK: 3:2. ČK: 1:0. Diváků: 100.

Lomnice B – Mříčná 4:6 (4:1)

Zápas dvou rozdílných poločasů. V prvním byli lepší domácí a do kabin šli s tříbrankovým vedením. Ve druhém převzali iniciativu hosté a pěti brankami dokázali výsledek dokonale otočit.
Fakta – branky: Drahoňovský 3, M. Drábek – Onak 3, Kučera 2 (obě z pen.), T. Holec. Rozhodčí: Mašek. ŽK: 2:2. Diváků: 80.

Vysoké – Mírová B 2:1 (1:1)

Vyrovnané utkání. V prvním poločase byla hra fotbalově kvalitní s pěknými kombinačními akcemi. Ve druhé půli spíše bojovný duel pro sebe rozhodli domácí brankou Holečka v 80. minutě utkání.
Fakta – branky: Holeček 2 – Dědeček. Rozhodčí: Tomášek. ŽK: 1:1. Diváků: 60.

Studenec – Roztoky 3:2 (2:0)

V prvním poločase byli domácí lepší a zaslouženě ho vyhráli. Ve druhém přidali třetí branku, ale potom hosté začali mocně dotahovat a hráči Studence se o výsledek strachovali až do závěrečného hvizdu.
Fakta – branky: L. Stránský, Povr, vlastní – D. David, V. David. Rozhodčí: Liška. ŽK: 1:2. Diváků: 150.

Dohrávka:

Košťálov B – Roztoky 3:4 (2:1)

Vyrovnané utkání se šancemi na obou stranách se odehrálo v pátek. Šťastnější byli nakonec hosté, kteří rozhodli o zisku tří bodů těsně před koncem utkání.
Fakta – branky: K. Janata, Otmar z pen., Hruška – Kopáček 3, Tuláček. Rozhodčí: Liška. ŽK: 2:2. Diváků: 50.

Okresní soutěž

Lídr z Bozkova o víkendu nečekaně zaváhal a nabídl tak postupovou šanci Benecku. To však potřebuje ještě další klopýtnutí konkurenta.

Horka B – Studenec B 1:7 (0:5)

Hosté byli lepší a už v prvním poločase si vypracovali dostatečný náskok. Ve druhé části polevili, hra se vyrovnala a domácí toho využili ke vstřelení alespoň čestného úspěchu.
Fakta – branky: T. Kodym – Kupkár 2, Šír 2, Letkovský, L. Stránský, Čech. Rozhodčí: Mikule. ŽK: 0:1. Diváků: 30.

Horka A – Libštát B 1:2 (0:2)

V prvním poločase bylo utkání vyrovnané, hosté se dvakrát prosadili po rychlých protiútocích. Po obrátce měli domácí stálou převahu, ale přes množství šancí se neprosadili a hosté si tak překvapivě připsali tři body.
Fakta – branky: Pavlas – Vaňátko, Vašků. Rozhodčí: Mikule. ŽK: 1:1. Diváků: 30.

Tatobity – Dolní Branná 0:1 (0:0)

Domácí měli problémy se sestavou a do 2. poločasu nastoupili pouze v deseti. Přesto dlouho drželi naději na bodový zisk, ale nakonec se přece prosadili favorizovaní hosté. Ti po vyloučení dohrávali také v deseti lidech.
Fakta – branka: M. Forbelský. Rozhodčí: Liška. ŽK: 4:3. ČK: 0:1. Diváků: 50.

Benecko – Rovensko B 9:1 (6:0)

Domácí měli rychlý úvod a během čtyř minut nastříleli tři branky. Také v dalším průběhu měli herně navrch a mnoho nescházelo, aby se dočkali dvouciferného skóre.
Fakta – branky: Hradecký 4, Figura 2, Mencl 2, vlastní – Čmelík. Rozhodčí: Přikryl ml. Bez karet. Diváků: 10.

Poniklá – Nová Ves B 3:0 (1:0)

Jednoznačná záležitost domácího mužstva. To mělo po celé utkání velkou převahu a ještě několik dalších šancí neproměnilo.
Fakta – branky: Holubec, Adámek, R. Dobiáš. Rozhodčí: Procházka. Bez karet. Diváků: 60.

Zálesní Lhota – Víchová B 3:0 (2:0)

V poli byla hra vyrovnaná a obě mužstva si dokázala vytvořit šance. Domácí je na rozdíl od hostů dokázali proměnit a z tohoto pohledu je jejich výhra zasloužená.
Fakta – branky: Hofman z pen., D. Paulů, Nosek. Roz.: Janda. ŽK: 1:1. Diváků: 30.

Vysoké B – Bozkov B 1:0 (0:0)

Favorizovaní hosté byli fotbalovější, měli převahu, ale domácí zodpovědně bránili. Soustředili se na rychlé protiútoky. No a jeden z nich se jim podařilo realizovat a postarali se o překvapení kola.
Fakta – branka: Vedral. Rozhodčí: Pecina. ŽK: 2:1. Diváků: 55.

(km, oddíly)