MUŽI

Konečná tabulka OP mužů – o postup:
 1. So Provodov 14 10 2 2 51:27⋌41
 2. TJ Velké Poříčí A 14 7 5 2 33:18⋌37
 3. Ji Veba Machov 14 7 6 1 42:30⋌34
 4. So Stárkov 14 6 4 4 30:31⋌28
 5. S Hejtmánkovice 14 5 2 7 55:53⋌27
 6. Police n. Met. B 14 2 3 9 33:47⋌19
 7. AFK Hronov 14 3 4 7 30:39⋌17
 8. Ji Jaroměř B 14 1 4 9 33:62⋌13

Konečná tabulka OP mužů – o sestup:
 1. Sj Teplice n. M. 14 7 3 4 86:54⋌45
 2. TJ Č. Kostelec B 14 8 3 3 55:43⋌43
 3. Loko Meziměstí 14 8 1 5 72:73⋌38
 4. So Božanov 14 6 3 5 41:77⋌31
 5. So Mezilesí 14 4 3 7 52:64⋌29
 6. MFK N. Město B 14 3 3 8 34:61⋌29
 7. So V. Jesenice 14 4 4 6 48:60⋌26
 8. Ji Martínkovice 14 5 2 7 46:72⋌25

 Pořadí nejlepších střelců za celý rok (Sever, Jih, O postup, O sestup): Vlastimil Čihák (So Hejtmánkovice) 23 branek; Filip Novák (So Provodov) 22; Filip Bitnar (Sj Teplice n. Metl A) 17; Dušan Kalaš (Sj Teplice n. Met. A) 16; David Sivak (So Hejtmánkovice) 16; Jan Beneš (So Provodov) 16 branek.

Konečná tabulka Okresní soutěže mužů:
 1. TJ V. Poříčí B 20 14 5 1 73:31⋌47
 2. So Otovice 20 12 4 4 83:45⋌40
 3. So Zábrodí 20 7 5 8 44:43⋌26
 4. So Ruprechtice 20 6 2 12 44:78⋌20
 5. So Heřmánkovice 20 6 2 12 61:75⋌20
 6. Sj Teplice n. M. B 20 6 0 14 47:80⋌18

 Pořadí nejlepších střelců: Petr Vogel (So Otovice) 24; Petr Motyčák (So Otovice) 20; Lubomír Jansa (So Heřmánkovice) 15; Libor Janata (So Ruprechtice) 12; Jakub Novák (TJ V. Poříčí B) 11; Kamil Cinka (TJ V. Poříčí B) 10 branek.

DOROST

Konečná tabulka OP dorostu Náchodska a Rychnovska:
 1. Doudleby n. O. 16 14 2 0 72:7⋌44
 2. Ji Č. Skalice 16 12 1 3 64:21⋌37
 3. SK Přepychy 16 10 3 3 53:15⋌33
 4. Sp. Police n. M. 16 9 2 5 40:15⋌29
 5. So Javornice 16 8 1 7 42:26⋌25
 6. 1.FC Rokytnice 16 5 2 9 30:32⋌17
 7. So Voděrady 16 4 3 9 22:34⋌15
 8. TJ V. Poříčí 16 3 0 13 25:60⋌9
 9. SK Dobré 16 0 0 16 6:144⋌0

 Pořadí nejlepších střelců: Jakub Plíšek (Ji Č. Skalice) 14; Martin Šrefl (So Javornice) 14; Pavel Železov (Ji Č. Skalice) 13; Matěj Mazura (Doudleby n. O.) 12; Lukáš Sedlák (SK Přepychy) 12 branek.

STARŠÍ ŽÁCI

Konečná tabulka OP starších žáků:
 1. Ji Veba Machov 18 16 1 1 123:20⋌49
 2. TJ V. Poříčí 18 12 1 5 125:29⋌37
 3. Ji Martínkovice 18 6 1 11 57:90⋌19
 4. S. Hejtmánkovice 18 0 1 17 14:180⋌1

 Pořadí nejlepších střelců: Michal Žid (TJ V. Poříčí) 37; Šimon Kratochvíl (Ji Veba Machov) 23; Tomáš Balcar (Ji Martínkovice) 22;, Jakub Kubín (Ji Veba Machov) 19; Jakub Falta (Ji Veba Machov) 18; Michal Gerčák (TJ V. Poříčí) 15; Jakub Gois (TJ V. Poříčí) 13; Šimon Marek (TJ V. Poříčí) 13; Lukáš Mihálik (Ji Martínkovice) 13; Tomáš Pich (Ji Veba Machov) 13; Jiří Světlík (TJ V. Poříčí) 13; Jiří Štantejský (Ji Veba Machov) 11 branek.


PŘÍPRAVKY

Konečná tabulka OP starších přípravek:
 1. MFK N. Město B 28 25 1 2 129:24⋌76
 2. FK Náchod B 28 24 0 4 171:19⋌72
 3. Hronov-Police B 28 15 5 8 85:31⋌50
 4. Ji Jaroměř B 28 15 0 13 87:63⋌45
 5. TJ V. Poříčí 28 10 4 14 79:77⋌34
 6. Sn Broumov B 28 10 4 14 55:80⋌34
 7. Loko Meziměstí 28 6 0 22 19:116⋌18
 8. So Stárkov 28 0 0 28 6:221⋌0

 Pořadí nejlepších střelců: Dušan Hůlek (MFK N. Město B) 35; Tomáš Hrodek (TJ V. Poříčí) 31; Jan Melichar (FK Náchod B) 23; Miroslav Grmela (Ji Jaroměř B) 21; Matěj Jahoda (FK Náchod B) 21; Martin Příkopa (MFK N. Město B) 20; Jakub Vlček (FK Náchod B) 18; Jakub Divíšek (FK Náchod B) 17; Miroslav Říha (FK Náchod B) 17; Lukáš Cinka (TJ V. Poříčí ) 16 branek.

Konečná tabulka OP mladších přípravek:
 1. FK Náchod B 32 29 1 2 164:9⋌88
 2. So V. Jesenice 32 16 7 9 60:22⋌55
 3. MFK N. Město B 32 13 2 17 49:90⋌41
 4. Ji Jaroměř B 32 8 3 21 30:121⋌27
 5. TJ V. Poříčí 32 5 5 22 39:100⋌20

 Pořadí nejlepších střelců: Josef Vančák (FK Náchod B) 26; Štěpán Hornych (MFK N. Město B) 20; Daniel Vik (FK Náchod B) 19; Jakub Čejchan (FK Náchod B) 14; Martin Hvězda (So V. Jesenice) 14 branek.