Fakta
FK Turnov – SK Jičín 5:1 (1:0). Branky: 30. Hurt, 55. Horák, 58. Tvrdý, 83. Hurt, 85. Randák – 63. T. Haken. SK Jičín: Puš (46. Mauer) – J. Veg (70. Nálevka), Krykorka, Materna, T. Veg (46. Šaroun) – Miler – M. Mészáros (56. T. Veg), T. Haken, Vacek (56. Klaban), Nálevka (46. Janda) – Klaban (46. P. Horáček).

Od prvních minut se Jičínští zaměřili na defenzivu, což se jim celkem dařilo. Až přišla 30. minuta, kdy střela z hranice pokutového území prošla pod rukou Puše a Turnov se ujal vedení 1:0. Jičínu se hra směrem dopředu nedařila, soupeř ho k ničemu nepustil.

Ve druhém poločase se opět projevila stará bolest Jičína, a to hrubé chyby, které znamenaly jasné vítězství Turnovských! V 55. minutě nikým nehlídaný hráč centroval ze strany a z hranice malého vápna zakončoval Horák na 2:0. O tři minuty později se ujala střela ze dvaceti metrů doprostřed brány – 3:0. V 63. minutě T. Haken po samostatném úniku snížil na 3:1. Další slibně se rozvíjející akci, kdy postupovali Jičínští do přečíslení, zastavila velká nepřesnost. Turnovští byli lepší, rychlejší a přesnější v kombinaci, ale také jejich zakončení vázlo.

Další výpadek potkal Jičínské v 83. minutě, kdy T. Veg přihrál turnovskému hráči přímo na nohu do pokutového území a ten neměl problém skórovat na 4:1. Na 5:1 pak Turnov upravoval v 85. minutě po rohovém kopu.

Pohled trenéra Jeníka na utkání: „Samozřejmě nemohu být spokojen s výsledkem zápasu. Stejně jako minulý týden jsme tři branky obdrželi velmi lacino.

Další velký problém byl náš přechod do útoku, kdy několik slibně se rozvíjejících situací zastavily naše nepřesné jednoduché přihrávky, kterými jsme se připravili o možnost být nebezpeční před soupeřovou brankou! Soupeř však vyhrál zaslouženě, po celý zápas byl lepší v držení míče, kombinacích a ukázal, že jeho divizní zkušenosti byli pro náš tým velkým soustem!"   (kla, re)